Kendimi çok kötü hissediyorum yardım?

Küçükken kendimi hiç ifade edemezdim ve bunun için her yıl sınıfta ve okulda alay konusu oldum birde asosyaldim ve hep evde olduğum için içime kapandım. Bazen çok sacma espiriler yapardım insanlarla nasıl konusacagimi bile bilmezdim sacmalardim hep bir tek yaşıt akrabalarimla aram iyidi. Ve yıllar geçti yaptığım sacmaliklarimin hepsinin farkina vararak uyandım ama uyandigimda ise çekingen ve hiç kendime öz güvenim olmadan uyandım. Bu sorunumu nasıl yenebilirim insanlarla samimiyetim çok kötü doğru durust arkadaşım bile yok ! Psikolojik bulanım içindeyim ! Çevremdekiler bazen yakışıklısın ama ağzın laf yapsa bütün okulun kızları peşinden gezer diyor. Ne yapmalıyım nasıl normal bir insan gibi olabilirim?

Güncellemeler:
Gecenlerde biriyle arkadaş oldum aslında hiç bir sorunda olmadı ama kendimi kötü hissediyorum daha çok değersiz sebepsizce

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun olarak görme bence bunu. Benim de hiç arkadaşım yok (herkesle konuşsam da arkadaşlık farklı birseydir) Psikolojik bunalım içindeysen yardım edebilirim

0|0
    0|0
    • Lütfen bir destekçiye çok ihtiyacım var

• Aslinda insanlarla günlük hayatta konuşunca sorun olmuyor ama arkadasliga iş gelince kotu özelden yardım edebilirmisin çok iyi olur benim için

• Biraz daha açsana?

0|0
    0|0
    • Daha doğrusu bende kendimi daha tam anlamıyla tanımıyorum. İnsanlarla nasıl iletişim kuracağımi nasıl konusacagimi bilemiyorum. Özgüvenim de hiç yok kısacası kendimi değersiz aciz bir varlık hissediyorum.

• Geçecek merak etme..

• Bana ozeldende yardımcı olabilir misin sorun olmazsa daha derin konuşmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• ifade et adam iyi olur arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...