Bazen İsyan Edesiniz Geliyor Mu Sizinde Dünya Düzenine Özellikle (Lanet Olsun Sisteme ) ?

Bazen İsyan Edesiniz Geliyor Mu Sizinde Dünya Düzenine Özellikle (Lanet Olsun Sisteme ) ?

Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu dünya :D :D

#Fakınafakkardeş :D :D
Bazen İsyan Edesiniz Geliyor Mu Sizinde Dünya Düzenine Özellikle (Lanet Olsun Sisteme ) ?#pilavüstü #pandalaraözgürlük #Fakerimbenkanka :D :D

1|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sistem denilen şey her zaman vardı ki

Önemli olan sistemde özgürlük kaybetmeden soyut anlamsız olmadan geniş ve verimli yaşaya bilmek

Ahmak insanlar sisteme sadece kızar, ama kültür yok tanımlamasiz isyan kuru gürültü boş :/

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• hergün dünya düzenine isyan ediyorum :) çünkü yolunda gitmeyen çok şey var düzeltilmesi gerek çok fazla problem var... savaşlar acı ve keder gibi mesela böyle... umutsuzluklarla dolu bir dünya yerine hep mutluluğun tebessümün ve gerçek Aşk'ın hakim olacağı bir dünya hep hayal etmişimdir artık bütün kötülerin yok olduğu ve iyi ve temiz yüreklilerin olduğu bir dünya özgür olduğumuz ve mutlu olduğumuz bir dünya... fakat şuanki dünyamız öyle bir çöküşün içindeki gülermiyiz ağlarmıyız bilemiyorum Devrin AŞK'Ları yalan dolan olmuş savaşlar dört bir yanda kol geziyor insanlar ölüyor ve öldürülüyor acıma duygusu bilinmiyor hiç kimse muhtaca düşene el uzatmıyor... yasaklanması gereken pek çok şey serbest bırakılmış adalet desen adalet 0 ahh şöyle bir adam çıkacak birgün aslında bütün iyi ve temiz yüreklileri bir araya toplayacak ve bütün kötüleri alaşağı ederek yeni ve huzurlu bir dünyanın kapılarını bizlere açacak... tabi bunlar hep hayal bu dünya düzelmez... hiç böyle bir umudum yok ne yalan söyliyeyim...

0|1
    0|0
    • Tam isyankarmışsın reis uzun isyan etmişsin :)

• çok şey isitiyorsun da hep para herşeyi bozuyor

• aynen öyle... Sartre demişki

"SAVAŞI ZENGİNLER ÇIKARIR YOKSULLAR ÖLÜR"

• Ben devamlı ediyorum devamlı.. Bir uzay gemisi gelse de şu din ucubelerinin uyduruk hurafelerden kurtulsak her gece bedduadan da sıyrılsak.

0|1
    0|0
  • İsyan yasak 😄

0|1
    0|0
  • ben hep isyan ediyom ki la:D

0|1
    0|0
  • f*ck the system
    İm a cahil

0|1
    0|0
  • Dünya keşke yok olsa diyorum düşün.

0|1
    0|0
    • dinamit koyup patlatsak mı :D

• Dinamite karşıyım. Merkezi bir nükleer santrel kurulacak her kıtanın altına belirli aralıklarla nükleer roketler koyulacak. Nükleer santrallerin yazılımlarına arka kapı koyulup. Merkezi noktadan hepsini ateşleriz. Daha sonra santrel arka kapıdan sogutma olayı devredışı bırakırız çernobil gibi. Doğanda ölür doğmayanda temiz iş

• Vay be karışık yazdın ama iyiymiş :)

• Halil Sezai isyan etdi de noldu kanki ?

0|1
    0|0
  • Fak dı sisteem

0|1
    0|0
  • Evet 14 şubattaki ruh halimi tarif ettin :'(

0|1
    0|0
  • Her gece arabeske bağlamanın sonu yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...