Bu tip kızlara sizde sinir oluyor musunuz?

Şair demiş ya bir elinde cımbız bir elinde ayna umrunda mı dünya diye. Yani hayata geliş amacı yalnızca sevgili edinmek ve sevgilisinden ayrılmak olan siyasetten bihaber yaşayan kızlardan bahsediyorum. Ben açıkçası çok sinir oluyorum.

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben böyle kendini bir hvalarda sanan erkek gibi küfürlü konuşan sürekli atarlı tartışmalı konuşan kızlardan nefret ederim normalde iyi tartışırımda bu tarz kişilerle hiç konuşmamayı tercih ediyorm Allah kocalarına şimdiden sabır versin ama büyük ihtimal evde kalacaklar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• ya onu da geçtik ben geçen gün bir kızla ortamda muhabbet ediyorum. kızı görsen dünyadan bir haber oturduğu adresi zor söyleyecek bir de üniversite okuyor. diyor ki "benim evleneceğim adam benim makyaj gezme tozma masraflarıma katlanacak". dedim senin bir kokmuş halinle bir doktor almaz seni.

0|0
    0|0
  • Bende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende sevgilisinden ayrılınca dünyalar başına yıkılan intihar buhranlar geçirenlere sinir oluyorum da siyaset nedir, hayatın kendisi mi ki siyaset? Fazla siyasetle kafayı bozanlarada gıcığım

1|0
    0|0
  • Geliş amaci sadece sevgili olan kizlara bisey diyemem senin gorusundur ama kimse siyasetle ilgilenmek tarafli olmak zorunda degil.

1|0
    0|0
  • Aynen haklisin

0|0
    0|0
  • Bizde kendini begenmis erkeklerden nefret ediyoruz

0|0
    0|0
  • Ben de

0|0
    0|0
Yükleniyor...