Sizce ne düşündü?

1 saat önce markete gittim ped aldım orkid yani işte kasaya verdim kadin geçirdi çantama attım sonra para üstü bekliyorum oyle disariya bakinirken marketin Karşısındaki dukkanda bana bakan genç çocuğu gördüm göz göze gelince hemen çevirdi kafasini sizce görmüş müdür ve ne düşünmustur?

Güncellemeler:
Arkadaşlar görmesinden ya da almaktan rahatsız değilim sonuçta normal bir şey merak ettim sadece

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Canı çekecek bir şey almamışsın sonuçta, baktıysa aldığınla değil seninle ilgililenmiştir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Görse nolcak o ayıplıyosa onun ayıbı yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Anlamışsın ne kadar Saçma düşündüğünü :)
    Cok normal gayet doğal birşey
    Birileri bakar ne düşünür ne yapar demeye gerek yok
    Olağan bir durum

0|0
    0|0
  • eyvah eyvah rezil oldun. karizma yerlebir oldu. maketin karşısındaki dükkandan çocuk aldığın orkidin ultra olmadığını gördü ve sen orada bittin. mk

0|0
    0|0
  • görse ne olcak ya. olumsuz bakmaz merak etme. karı işte orkid alcak tabi der.

0|0
    0|0
  • görse ne olacak ki

0|0
    0|0
  • yazık çocuğa :D

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Görse nolur sanki kendi annesi almıyor

0|0
    0|0
  • bu varya açık ara çok büyük bir kezbanlıktır kusura bakma. köylü kızı gibi davranıyorsun.

0|0
    0|0
  • "Ne kadar da sağlıklı bir kadın" diye düşünmüş olma ihtimali % kaçtır diye düşünüyorum şu anda.

0|0
    0|0
  • görmüştür ped alan kadın ne olmuş sen zeytin alıncada garip hissediyon mu

0|0
    0|0
  • yaratıcı ol biraz ya :(

0|0
    0|0
  • ped almak ayıpmı yaw:D

0|0
    0|0
  • Anadolu kan ağlıyor demiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Görse nolucak ki bu ayıp değil günah değil istediğini düşünsün annesi de regl oluyodu sonuçta.

0|0
    0|0
  • Nerden nereye bağladın pes.

0|0
    0|0
  • Bence takilmamalisin böyle şeylere

0|0
    0|0
  • görsede ne düşünecek ki sanki prazarvatif aldın :D güzel olduğun için hoşuna gitmişsindir :D

1|1
    0|0
  • Bilemeyiz..

0|0
    0|0
  • tiksinmiştir merak etme bu iyi bişey belki peşine takılacaktı ama sonradan vazgeçti ssdhfsf

0|0
    0|0
  • Gorduyse nolmus

0|0
    0|0
  • Ay ne düşünecek? Regl olan tek dişi sen değilsin sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...