Dünya için küçük benim için hayatımın dönüm noktası lütfen?

şimdi arkadaşlar özet geçeyim ben bir kızı seviyorum ama 2 sene önce konuşmustuk uzun süre sonra aramızda bir tatsızlık oldu ve benle konuşmayı bıraktı ama seviyom sonra bir kaç kere konuştum ben bununla ben unuttum falan dedi ama muhabbeti kesti ama seviyom be arkadaş şimdi ben bunla tekrar konuşmak istiyorum nasıl bir konu seçmeliyim napmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen benim yerime koyun kendinizi:(

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Merhaba nasılsın diye başla konuşmaya. Çok fazla üstüne düşme başta ve nasıl tepki verdiğine bak

0|0
    0|0
    • ters cevap vermez ama kırılmaktan korkuyorum gerçi beklemekte beni kırıyor ama zaman içinde ne konular konuşmam lazım ama kızkapalı yani dinine bağlı biri

• Bekleyerek bir sonuca varamazsın. Madem öncelerden aranızda bir sohbet var.. Ama kız dinine bağlı kapalı diyorsun zamanında küslüğünüzün sebebi burda önemli olur

• ya zamanında elmhamdülilha dinimizle bir sorun değilde ben buna tamam sevdiğimi söyleyeceğim zamanlarda bu anlamış mı bilmiyorum ama ailem beni bir çocukla böyle söz gibi bişey düşünüyor diye konu açtı bende tabi buna çok sinirlendim biraz üstüne gittim sonra ipin ucu koptu bende numarası falan vardı o sinirle onuda sildim şimdi ünüversite den dolayı aramızdada mesafe var durum böyle açsan açılmaz kapatsan kapanmaz ya uff

• normal nasılsın de ahiret sorusu sormucan ya

0|0
    0|0
    • herhalde sormuyacaz da sen konuyu anladığına eminmisin burda ciddiyim

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...