Kızlar, Doktorum , kadın doğum asistanıyım hasta ile tartıştım, erkek doktora muayene olmazmış siz ne düşünüyorsunz?

sizce bu geri kafalı olmak değil mi? biz sanki sapıkca görüyoruz hastaları, siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Kadinlarin okumasini anlamsiz bulan zihniyete gelsin bu.
    Sonra kadin doktor ararlar.
    Saglikta kadin erkek ayrimimi olurmuş, ne sacma.

3|0
    0|0
  • Ben de istemem şahsen. Bunun geri kafalılıkla alakası yok.
    Başka bölüm mü kalmadı da bu bölümü seçiyorsunuz?

0|0
    0|0
    • doğum ne kadar kutsal bişey biliyor musunuz siz?

• Bence de erkekler bu bölüme karışmamalı ama siz de tercih etmişsiniz yapacak bir şey yok.
      O da başkasına gitseymiş.

• işte sekretere bana bağırmaya başladı

• kadın jinekologlera karşı ön yargım var zaten bende erkek jinekolog tercih ediyorum... en azından her seferinde spekulumla muayene etmiyorlar daha kibar daha anlayışlı daha saygılılar... spekulum kullanacağı zaman hemşirelerinden yardım alıyolar bayan doktorlar gerçekten insanı hasta eder

1|0
    0|0
  • İnanc meselesi saygi bekliyorsan once saygi duymalisin. Elbette tabi insallah sen bunu profesyonel olarak yapıyorsun oraya laf yok. İnancli olup beğendigi doktora giden insanlarda var. Yani imkan varsa kadin tercih edilir yoksa yahut olana razi o lunur didismeninde bir anlami yok. Sen de ileri goruslu olarak bunu kadına en iyi bildiğin sey olan dogru üslupla karşındaki insanlara anlatabilirsin diye umuyorum.

0|0
    0|0
    • konusamadıkki bağırmaya başladı biranda

• tamamda bütün gece doğum yaptırım , bide hastaların bağırmalarını çekemiyoruz, bizde insanız

• Haklisin ben buna bir sey demedim hic kolay degil bir de insanlarin turlu nazlarini cekmek sinirlerini yipratir insanin. Hastaların da akli basinda davranmayi bilmesi sart. A ncak bu tur tecrübeler insani kabalastirmak yerine daha genis düşünmeye itmeli diye dusunuyorum. Allah sabir ve tahammul gucu versin İyi akşamlar

• çekinmiş olabilir tartışmak yerine başka bir bayan dr gidip muayene olsaymış bağırmaya falan hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Birincisi bunu bilerek mi gelmiş? İkincisi neden tartışıyorsun ki , gitsin başkasına muayene olsun.. böyle demedin mi.

0|0
    0|0
  • tıp öğrencisiyim. evet böyle insanla var ve her zaman da karşına çıkacaklar. ama hastaların da hekimi seçme hakkı var. bu durumda hiç tartışmamalıydın bence. sadece hastanın hakkı olduğu için değil senin için de. sonuçta sağlık çalışanlarına şiddet türkiyede tartışılmaz bir gerçek. asistanlık gerçekten zor bir dönem. nöbetler , uykusuz geceler ardından normal mesai. olumsuz koşullar da eklenince tansiyon yükselebiliyor ama hiçbir şekillde hastayla tartışma derim.

0|0
    0|0
  • Bencede geri kafalilik

0|0
    0|0
  • Niye her sorun kizlarara

1|0
    0|0
  • Sapık olduğunuzu düşündüğünden değilde utanmıştır belki bayanlara bile muayene olmaya çekinenler var bende öyleyimdir

0|0
    0|0
    • yani günde 100 bayan görüyoruz öyle

• siz şimdi ne okuyrsunuz?

• Burada yazmayayım 😄

• Bencede geri kafalilik.

0|0
    0|0
  • Dogurmasin da ozaman. Cahiller

0|0
    0|0
  • Ben sadece geri kafalı olarak nitelendirmenizi yanlış buluyorum. Çünkü her birey kendi kararında özgürdür. Hastanın tercihi böyleyse saygı duymak gerekir.

0|0
    0|0
  • Sacmaliyorlar. benim duzenli gittigim doktorum erkek ve cok guveniyorum kendisine. Sorunlar yuzunden git gel arkadas olduk :)

0|0
    0|0
  • Geri kafalılık

0|0
    0|0
  • canım.

0|0
    0|0
  • Erkek doktorlar her şey de daha iyiler daha iyi ilgileniyorlar. cidden geri kafalılık. doktor bey siz ona aldırmayın bazıları işte öyle pinpiriklidir. size mesleğinizde başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Tamamen bir saçmalık ya çok cahil insanlar var

0|0
    0|0
  • Yinede bir kadın erkeğin orasını burasını görmesi hoşuna gitmez

0|0
    0|0
  • doktor moktor sonuçta insan yani. çekinmesi normal bence.

0|0
    0|0
    • sende mi pikaçu? :(

• iyide onun testestoron hormonları yok mu o da bir erkek. ayrıca benii o gösle görmese biile mememi bir kadın bile görse rahatsız olurum sonuçta oda bir erkek

• varda günde 100 hasta görüyor senin gibi, tiksiniyor

• Saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • ülkenin malesef gelişmemiş insan topluluğu. doktorun kadını erkeği olmaz. yıl 2016!

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende aynısını yapardım öyle saçmalık mı olur ya

0|0
    0|0
  • Tabiiki geri kafalılık

0|0
    0|0
  • Muayene olmak istememesi normal o zaman kadın doktora gidecek

0|0
    0|0
  • İnsanların görüşüne saygılı olmak en büyük erdemdir.

0|0
    0|0
  • Bağırıp çağırması yanlış olmuş doktorlar da hastalara çok meraklı değil benim de ilk tercihim bayan doktor olurdu ama erkek varsa da bişey demezdim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...