Homofobik misiniz? Kimler homofobik? Homofobik olanlar ortaya çıksınlar. Onları engelleyeceğim😈Neredesiniz bakalım😈?

Gizli kullanıcılar görüş belirtemezler😈Kimler engellenmek ister😈

Güncellemeler:
24 saat içerisinde homofobikleri engelleyeceğim😈

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Ahahhaha süper ya 😂😂😂

0|1
    0|0
    • Homofobik misin değil misin?

• @Okeyboe

• Haklısın😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• homofobik değilim heterofobiğim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Her insanin tercihine saygi duyuyorum, hakaret etmek cok aciz bir davranis. Sen de boyle isen kendi tercihin ancak beni de engelleyebilirsin. Ne hakaret ederim, ne de sempati duyarim. Olmamasi gereken birsey bence.

0|0
    0|0
    • @iloveswiss 24 saat içerisinde engelleyeceğim seni😈 www.fullhd.pics/assets/thumbs/large/567/580988.jpg

• Mesela bir bayan oyuncumuz vardi. Soyismi Erkoclardi ama ismini hatirlayamadim. Kendisi cocuklugundan beri kendini erkek olarak hissettigini ve asla bir erkege ilgi duymadigini soylemis, gerekli psikolojik kontrol ve terapilerden gecmis, operasyonlar gecirmis, hormon tedavileri almis ve biyolojik anlamda gercek bir erkek olmustur. Simdi bu insana bu saatten sonra bayan demem, erkek derim. Ve bir kadinla iliski kurmasi da bana ters gelmez. Ancak bir erkegin, erkek oldugunun bilince ve bundan sikinti duymayan birinin yalnizca pasif ya da aktif rol oynama fantezisini sapkinca gerceklestirdigi ve baska bir erkekle oldugu durumu "normal" gozuyle degerlendirmem mumkun degil. Evet bu homofobigim anlamina geliyorsa homofobigim. Ama dedim ya , cinsel tercihlerinden bagimsiz yalnizca bir insan oldugun icin sana ve digerlerine de saygi duyarim. Cunku sen de dusunceleri, zekasi, bilgisi ve duygulari olan, bir kalp tasiyan yasama hakki verilmis, bir cani olan herhangi bir insansin.

• Teşekkür ederim😊

• Değilim tabiki

0|2
    0|0
  • Yeni oldum 😄

0|0
    0|0
  • Homofobiğim ve çok da mutluyum. Rezilsiniz tek kelime ile iğrençsiniz. Umarım bir gün bir yerde "top"lanıp itlaf edilirsiniz. Pislikler.

0|1
    0|0
  • Homoseksuel misin?
    Homofobik degilim

0|0
    0|0
  • böyle normlal bişeymiş gibi gösteriyosunuz. iğrençsizni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...