İnsanlardan öyle bıktım ki, ne yapacağımı bilemiyorum ve yüzüm de gülmüyor. Öyle çaresizim ki, ne yapabilirim acaba?

Bütün insanlardan bıktım. O kadar çok pislik olanlar oluyor ki, sanki hepsine bu dünyada davetiye çıkarmışsın. 20 sene hep yalnız geçti ömrüm. Ne eş var ne bir dost, fakat akıllısı ya da sana pislik olan ne çok olmakta. Nedense yüzüm hiç gülmüyor. Her gün kafaya takıyorsun. Dışarı çıktınmı sanki şeytanlar hazır ola geçmiş de, seni bekliyorlar. Nedense elimden de hiç bir şey gelmiyor. Bu insanlara karşı tek başıma nasıl dururum bilemiyorum. Fakat tek bildiğim böyleleri ortamında kalmamak.

Ben özürlü bir insanım, her yere öyle kafam estimi gidemem. Başta Almanlar ve bizim akıllılar Türkler olmak üzere, herkesden bıktım. Ömrüm üzerinde baktım ki, bu insanlardan hep pislik geliyor. Doktorlar desen insanı yoktan yere yormaktalar ve durum daha çok vahim olmakta. Tek bir tane hayat arkadaşım olmadı hayatta. Sadece rahat edebileceğim bir yol arıyorum, maalesef bulamadım. Sadece yüzüm gülse, kafaya takmasam yeter derim fakat birikimler o kadar çok ki, üstelik yenileride eklenmekte. Ben bir yol bulamadım. Artık yüzüm gülmüyor maalesef. Evden dışarıya çıkmaz oldum. Ne zaman çıksam, sanki şer seni bekliyor. Böyle bir şey olamaz herhalde. Hiç bir doktorada bulaşmak istemem, zaten başından beri fazla beyin bulandırdılar, getirdikleri lüzumsuz teşhislerden ve ilaçlardan dolayı. İçim öyle daralıyor ki, zaten kimse yok, insana karşı ters duranlardan başka. Gerçekten bunun bir yolu var da ben mi bilmiyorum?

Sadece insanlardan bıktığımı görüyorum. O kadar çok akıllısı var ki, inan senin nasıl bir insan olduğunu anlatacak kadar, ne kadar seni hiç tanımasada.

Görünüşte zaten herkes insan, nedense gerçekler hiç öyle olmuyor!

Şu gülmez yüzüm, gülmeden de ölmek istemiyorum. Pek o kadar sağlam değilim. Bazı hastalıklar da kaptık maalesef. Fakat tek isteğim bu dünyada, insana karşı vaziyet kazananlar ortamında kalmamak. Ne yapabilirim, bilemiyorum. Ne yapabilirim acaba, yokmudur bir yolu yordamı?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanlardan bişey bekleme artık, dost istersen Allah yeter ben huzuru Rabbimde buldum

0|1
    0|0
    • Öyle kolay olmuyor, ben de huzuru Allah'ta bulmuştum fakat daha çok yalnızlığa büründü hayatım. İnan, bu dünyada özürlü olarak yaşamak çok farklı. Zaten tek Allah'a kalıyorsun, zaten yanında tek dostun Allah oluyor fakat şeytan seninlen uğraşmaktan hiç geri kalmıyor. Bu dünyada bir hayvan sürüsü var ki, inan ki bir iki kelime söylemeden duramam. Birileri muhakkak ağzının payını alması lazım. Dünyaya çile çekmeye değil, yaşamaya geldik. Birileri anlamazsa, anlatacaksın. Anlatmak zorundasın, velhasıl bu dünyada dost olamayanlar zaten belli! Onların insanlığından bile şüphe duyarım ben.

Yükleniyor...