Toplu taşıma araçlarındaki koku ve oksijensizlikle nasıl başa çıkıyorsunuz?

Kokuya aşırı hassasiyetim var. Durağa gelen metro çok kötü kokuyorsa, binmeyip yenisini beklediğimi bilirim. Ama sıcaklığın arttığı bu günlerde gelen metro gideni aratıyor.
Bi' ara salgından korunmak için maske kullanıyordum, kokuyu pek hissettirmiyor ama onda da havasız kalıyorum, artık ne yapacağımı şaşırdım. Kapılar her açıldığında kafamı dışarı uzatıp nefes almaya çalışıyorum. Yetmiyor... Zamanla adaptasyon sağlayıp, fermantasyona geçer miyim ://

Toplu taşıma kullanmıyorum/ arabam var yazıcaksanız, yazmayın.

0|1
16|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• İşin kötü yanı canım genç kızlar nasıl acayip ter kokuyor birde o acayip parfümle karışınca dayanılmaz bir koku oluyor.. Eve gelince ben kendimi duşa atıyorum sanki ben kokuyorum gibi.

1|0
    0|0
  • Ben hep bindim alistim zor olsada. Fakirlik işte nabican. Elden ne gelir:)
    Bir laf vardır askerde. Tecavüz kacinilmazsa zevk almaya bakacaksin. Komutanlar hep öyle der. Doğru yani. Yapacak birşey yok:)

1|0
    0|0
  • Açıkçası bu havalarda bineceğime yürümeyi tercih ederim ama mecburen kalırsam yeterince oksijen depolayıp nefessiz binerim

1|0
    0|0
  • Ya hiç sorma bende baya muzdaripim 😁 yanımda sakız taşıyorum burnumun direkleri yıkılırken kokluyorum bir nebze faydası oluyor. Şu vividentin naneli sakızlarından. Bazen de çiğniyorum 😁

1|0
    0|0
  • testis kokusu ve regl olmuş vajina kokusu birbirine karisinca felaketim olur ağlardim :(

1|0
    0|0
  • Ağızdan nefes alarak <3

1|0
    0|0
  • burdan arabamı alan abimin...

1|0
    0|0
  • Sırt çantamda oksijen tüpüm mutlaka vardır

1|0
    0|0
  • bindiğim durakta nefesimi tutuyor, inince nefesimi geri bırakıyorum.

1|0
    0|0
  • 2000 liralık telefon taşıyıp ta
    20 liralık deodrant/parfüm alamayanların sezonu açılmıştır

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Çok basit metroya bindiğim de herkes benim koltuk altımda olduklarından ben hic kimsenin kokusuyla ilişmiyorum😂

0|0
    0|0
  • Ben binmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kokuya bir tedbirim olmadı. Vaktim varsa boş ya da az dolu olana binerdim ama şunu kesin tavsiye ederim yanınıza dezenfektan spray taşıyın. Otobüs vs indiğinizde kullanın. Asıl pislik onlar

0|0
    0|0
  • Metronun tek sıkıntısı bu ne yazıkki. havalandirmalar yetersiz

0|0
    0|0
  • valla çok kalabalıksa bir sonrakini beklerim bir sonraki kalabalıksa yine bir sonrakini beklerim hangisi sakinse onu beklerim

0|0
    0|0
  • Fermantasyon ne demek?

0|0
    0|0
  • Allah o fakirlerin belasını versin ayda yılda bir binerim ilk durakta kendimi dışarı atıyorum kokudan, ürettikleri tek şey metan gazı bu fakirlerin. Ağaç dikmek yerine bu fakirleri öldürsek doğaya daha çok katkı sağlarız.

0|0
    0|0
  • ayni sey bndede var
    kesinlikle temiz oksijensz duramam
    otobuslere binmiyorum arabam bar ve aksam cami acmadan uyuyamiyorum
    toplu yerlerde nefes darligi cekiyorum

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul bu konuda sıkıntılı cidden

0|0
    0|0
  • Temiz olmak bir sanat değil gerekliliktir ve saygı göstergesidir en başta kendine ama malesef halkın büyük çoğunlugu içler acısı dediğin gibi yaz'da geldi allah yardım etsin...

0|0
    0|0
  • Kötü koku yoktur, temiz insan vardır xd

0|0
    0|0
  • Toplumun içine leş bir şekilde çıkanlar temizlense başa çıkılır galiba. Buda imkansız yani:/

0|0
    0|0
  • boyumun avantajını kullanıyorum ve pencereden gelen temiz havayı ilk ben alıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Cam varsa açıyorum o da yoksa mecbur katlanıyorum

0|0
    0|0
  • toplu tasıma kullanmayarak

0|0
    0|0
  • Sabah akşam otobüse biniyorum sabahları kalabalıktan şikayetçiyim

0|0
    0|0
  • Hayırlısı...

0|0
    0|0
  • bağışıklık kazanmalısın

0|0
    0|0
  • havasız ortam kurtuluş yok alışırsın ama mümkünse cam kenarı olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Oksijen bitti lan diye bagirmistim bir kere jckfkdkd

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma kullanıyorum ama hiç ter kokusuna maruz kalmadım. Parfüm kokuları beni acayip boğuyo ama, boğazımı yakıyo hatta bazılarınınki. Öyle biri yanıma oturunca kalkıyorum direkt.

1|0
    0|0
  • Evet ya ben dayanamıyorum

1|0
    0|0
  • naneli sakız çiğniyorum burnumdan nefes almıyorum D:

1|0
    0|0
  • Başa çıkmıyorum

1|0
    0|0
  • Başa çıkılıyormu diye sorsana.

0|0
    0|0
  • Dayanılacak gibi değilse inerim valla 😂

0|0
    0|0
  • Islak mendilimi burnuma tutuyorum çok dayanamazsam mümkün olduğunca kötü koku solumam gerekiyor midem bulanıyor yoksa :(

0|0
    0|0
  • Deodorant sıkıyorum otobüsün içine herkez gülüyor havasız kalmış diyorum 😂 kokuyor resmen diyorum aynen abla haklısınız diyorlar 😂

0|0
    0|0
  • Başka carcaremiz yok nefes almadan da yaşayamayacgimiza gore alisiyoz

0|0
    0|0
  • Olabildiğince kapıya yakın durup ordan gelen havayla yetinmeye çalışıyorum.
    Fermantasyona da geçiceğini sanmam onu ancak iş çıkış saati her akşam metroya binen amcalar yapabiliyor.

0|0
    0|0
  • Yürüyerek gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Başa çıkamıyorum intihar edesim geliyor en kisa zamanda bisiklet almayı planlıyorum

0|0
    0|0
  • e üstünde git

0|0
    0|0
  • Evet ya belediyeler metrobus-metro girislerinde, duraklarin deodorant dagitsin bence.
    Ben ilk duraktan bindigim icin havasiz ve dolu olmuyor o yuzden sonradan insanlar bindikcede yavas yavas doldugu icin burnum adapte oluyor ve hissetmiyorum.
    Sen de kapiya yakin yerlerde durabilirsin kapi acildikca hava gelir en azindan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...