En yakın arkadaşıma küsmekte ve kızmakta haklı mıyım?

Dün mezuniyetimiz vardı ben normalde gitmeyecektim ama arkadaşım gitmek istiyordu ve ailesi bana güvendiği için ben gidersem gönderecekti beyse babası annesi tartıştı ben aradım konuştum zar zor izin aldım geldi işte annesi sevgilisi kendisi filan benimde annem geldi annesi kepe kaldı mezuniyete kalmadı gitti ben annem sevgilisi kız kaldık annemde babam gelmiş onun yanına gitti yakınlarda bir kafede oturdular arkadaşımda sevgilisiyle çıktı gitti yarımsaat filan gelmedi korktum babam yanıma gelirken sevgilisiyle bunu görür beni konuşturtmaz diye filan hem onun sıkıntısı hem tek kaldım 20 kişilik Masada mal gibi oturdum tek basıma sonra geldiler bınlar bende annem aradım çıktım gittim 9 da arkamdan bile gelmedi ben onun için gittim resmen tek bıraktı beni şimdi konusmuyorum bir sürü laf saydık beni haksız görüyor diyor ki çok meraklıydın kalkıp niye oynadın bizi masa da bırakıp dedi ben kendisini de çağırdım gelmedi sevgilisinin yanından ayrılmadı sizce haklı mıyım ben?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Değilsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar arasında olur

0|0
    0|0
  • Yaş işte. Araya mesafe koy. O seni aramazsa sen de bir daha arama

0|0
    0|0
    • Yok ya ben insanları hemen silerim en ufak şeyde kendisine dedim ki zaten seneye hiçbirinizi görmücem kendimi bu şekilde teselli ediyorum dedim oda beklediğim cümle sesi

• Salla gitsin o zaman.

• Aynen ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...