Babanızı Cinsel içerikli video izlerken yakaladınız mı? Ya da yakalasanız ne yapardınız?

Babanızı Televizyon karşısında veya İnternet karşısında Cinsel içerikli video izlerken yakaladınız mı? Ya da yakalasanız ne yapardınız?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• eve almam onu daha net i bilmiyor :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz izlediğimiz film öpğşme sahnesine bile girdiğinde çişim geldi deyip odayı terkeden nesildeniz. Televizyonda ne olduğunu görmemezlikten gelip odada ki saçma sapan herhangi bir şeyi alıp heh burdaymış deyip çıkardım heralde tv yi görmedim izlenimi yaratırdım. Kendi kendime de konusurum yaa nerede gitti bu burada biyerdeydi felan ki sesi bastırsın utanmasın adam :D

0|1
    0|0
    • türkiye buyüzden gelişemiyor baskılar kısıtlamalar yüzünden zihniyetler boş kalıyor seksin normal bir gereksinim ve hayatın bir parçasını öğretmektense ayıp günnah diye kısıtlıyorlar sonuçta sapık bir toplum en namuslu topumlardan birisi olan rus toplumunu bile sapığa çıkardı bu toplum adını daha ne diyeyim

• türkiye bu haldeyken zikişerek gelişmeye çalışıyor zaten bu tarz kısıtlamalardan dolayı herkesin aklı fikri sekse çalışıyor oysaki yasaklanmasa normal birşey olduğu öğretilse kimse cinsellikle ilgili birşeyi konuşmaya kalkmazdı bile çünki doğal bir gereksinim olduğu biliniyor olurdu komik ya da ayıp gelmezdi

• @KırıkKızOğlanı malesef katılmıyorum. Bu suç serbest olursa suç oranı daha da azalır demek gibi bir şey bence. Evet cinsellikle alakalı ebeveynler tarafundan herkez bilgilendirilmeli helal yoldan birlikteliğe de okeyim ama cinsel organlarım haz almamız için bize bahşedilmedi diye düşünüyorum. Cinselliğimi ebeveynlerim ile paylaşmam ayıp olur oturur arkadaşımla izlerim cinsel içerikli video ama babamla annemle Allah muhafaza izlemem :) Keza cinselliğin tavan yaptığu ülkelerde de bu durum böyle. Yurt dışında oturan arkadaşlarımdan hiç boyle şeyler duymadım. Duyduğunuz çoğu şey hayalden ibaret diyorlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Beraber izlemeye devam ederiz... işin şakası kapatırım hemen 75 yaşında adam kalpten falan gıder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...