CHP nin Atatürkü temsil ettigini düsünüyormusunuz?

Kemal Kilicdaroglu heryerde nefret söylemleri kaba ve küfürlü konusmalariyla tepki ceken bir isim. Parti icinden bile bircok tepki almasina ragmen bu tutumunu sürdürüyor ve Atatürkün kurdugu partinin temsilcisi oldugunu söylüyor.
Sizler ne düsünüyorsunuz bu konuda? Sizce gercekten Atatürkün temsilcisi Kilicdaroglu olabilirmi?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk ile alakaları kalmadı çevremde Atatürk'ün partisi diye oy verenler bile var ama Atatürk'ün sadece partisi yaşasın diye böyle adamları seçmemizi isteyeceğini hiç sanmıyorum Muharrem İnce vardı bir zamanlar kanserli öğretmenlerin zor durumdakilerin hakkını çatır çatır soran analdığım çok göze batınca ayarı verdiler ben de artık takip etmiyorum İnce'yi.

Kılıçdaroğlu ne yaptı başkan olalı beri adam akıllı bir muhalefet oldu mu Tayyip ile seviyesiz kavgalarını hatırlıyorum bu ülke için bizim için elini taşın altına koydu mu kimseler maaşlarını alıp kendilerine zam yapmayı becerenler bu ülkede açlıktan ölenlere seyirci kaldı, kadınlar öldü öldü öldü arada bir ses verdiler bir zahmet eee adam şimdi başkanlığa da destek verecekmiş pes atık.

Bir önceki genel seçimlerde özerklik vaadi kanıma dokunmuştu Atatürk'ün birleştirdiği ülkeyi ayıran bir Chp'li vah be vah!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hyr pkk cilar chpde

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbir partinin Kemal Atatürk'u savunduğunu zannetmiyorum. Hepisinin tek amacı koltuk sevdası. Kemal Atatürk'ün sadece adı kullanılıyor. Birşeyler yapılmak istendiğinde halkın vermiş olduğu tepkinin hiçbirini partiler veremiyor. O zaman ağzı olan konuşmacak. Önemli olan icraatı görmek. Ve ben bu ülkede parti anlamında kimsede o ışığı göremiyorum.

0|1
    0|0
  • Atatürkcüyüm ama Chpye oy atmıyorum Atatürkcü bir yanı kalmadı o partinin. Kimseye atmıyorum.

0|1
    0|0
  • degil ataturkun milleti bile temsil etmiyor.

0|1
    0|0
  • Düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• chpnin ATATÜRK ile gram alakası yoktur. 1938 den sonra bu böyledir.

0|1
    0|0
  • Bir Atatürkçü olarak
    Kesinlikle hayır diyorum !

#inciheryerde

0|1
    0|0
  • CHP Atatürkü teslim edeydi.
    Vekilleri terörist cenazesinde yer almazdi.

1|1
    0|0
  • hayır.

0|1
    0|0
  • Chp ye oy vermem ama Atatürk olsaydı verirdim

0|1
    0|0
  • Hayır olamaz da Dinin temsilcisi de Tayyar Persie Erdoğan olamaz.

0|0
    0|0
  • İlk cümleyi bitiremeden yazıyı okumaktan vazgeçtim. Bu arada CHP sempatizanı değilim.

RTE gtmn kenarı diye başlayıp, ne düşünüyorsunuz demekten farkı yok.

0|0
    0|0
  • adam tuncelide doğmuş bir kere kardeşim başkaları gibi İstanbul veleti değil anadolu çoçuğu ve eski sgk başkanı iyi tanıyorum onu.

0|0
    0|0
    • Yürüttügü paralardan sanadami verdi yoksa kanki? :D

• kimin kime soktugu belli. cok bagirdin lan acidimi yoksa? :D :D dün ananin cigliklarida kulaklarimda ;)

Yükleniyor...