Bir başkasının göz yaşı sizi etkiler mi?

Bir başkasının göz yaşı sizi etkiler mi?

Birisini bu şarkıyı dinlerken ağlıyor gördüm ama çok içli ağlıyordu, merak ettim sebebini fakat soramadım yanlış anlar diye ve bayağa etkilendim yüzündeki çaresizlikten.

#SerseriSorular

2|1
20|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir baskasinin gozyasi bni etkilermi?🤔 Tabiki beni etkiler..
    Bu sarkiyi dinlemeside, ozlemlik, hasretlik cekiyor.. olabilir svdigi bir baskasiyla evlnmis sevdigine o degilde bir baskasi "gelin"olmus olabilir 😏

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Etkilemez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Yarası vardır yarası olan kolay ağlar ya da ortak acıyı hissetmiştir tanır o acıyı.

Ben annemin gözünün yaşına dayanamazdım ama yaşlandıkça merhamet artıyor galiba başka sevdiklerimle de ağlıyorum ben buna inanmazdım gel beraber ağlayalım saçma gelirdi belki büyük konuşmamın bedeli ağlamak dediğim birkaç damla göz yaşı var yok. Kimse ağlamasın hele çocuklar hiç ağlamasın

0|1
    0|0
  • Etkiliyor elbette. Acaba ne hissediyor, ne düşünüyor da bu hâlde diye merak ediyorum.
    Ya da arkadaşlarımdan, yakınlarımdan birinin canı yandığında, ben de kendimi çok kötü hissediyorum.

0|1
    0|0
  • Etkilemez

0|1
    0|0
  • Ayda yılda bir bile ağlamam. Fakat arkadaşım var çok sevdiğim, o ağladı mı içim parçalanırdı. Zor şeyler atlattı bende üzülürdüm.

0|1
    0|0
  • Yok etkielemz

0|1
    0|0
  • Akşam olur karanlığa kalırsın derin derin sevdalara dalarsın oy gelin geliin öldürdün beni iii..
    Ben çok duygusalımdır ama içimde yaşarım biri aglarken üzülürüm fakat gözyaşı akitamam aslında çok kötü bir his ve hatta yakınım en yakinlarimindan biri öldüğünde bile aglayamamistim...

0|1
    0|0
  • Pek etkilemez.

0|1
    0|0
  • Duvar.

0|3
    0|0
  • Konuya ve kişiye bağlı olarak etkiliyor.

0|1
    0|0
  • Evet etkiler

0|1
    0|0
  • Beni en çok küçük bir çocuğun ağladığı etkiler.

0|1
    0|0
  • Evet etkiker hatta bazen onla beraber ağlarım

0|1
    0|0
  • Etkiler. Onunla ağlarım hiç çekinmem

0|1
    0|0
  • Kimin neye agladigina bakar...

0|1
    0|0
  • yanii

0|1
    0|0
  • baskasinin gozyasindan hiccc etkilenmem (ailemin disinda) ama bu sarki beni cok etkiledi

0|1
    0|0
  • Sanmam.

0|1
    0|0
  • Yanımdaysa etkiler

0|1
    0|0
  • Salak liseli gibi ağlıyorsa hayır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• beni en çok etkileyen şey ağlayan birini görmek. dayanamıyorum.

0|1
    0|0
  • Eskiden olmazdı da şu son zamanlar duygusal biri oldum baya biri ağlayınca felan içim gidiyor.

0|1
    0|0
  • Ağlayan oldumu bende üzülürüm

0|1
    0|0
  • Değer verdiğim biriyse etkiler.

0|1
    0|0
  • Etkileerrrr :/

0|1
    0|0
  • ne için gözyaşı döktüğüne bağlı