Bir turist ülkenize gelip sizi aşaılayan video çekerse naparsınız?

bu videoyu (aşağıda) az önce gördüm bir yunan istanbula gelmiş sürekli kötülüyor galata kulesine bilmem kaç çekiyor. yoldan geçen insanlarla dalga geçiyor filan. , insanlar da acınası iyi davranıyorlar ona.. ben bu köpein kanalını şikayet ettim siz de edin ve başkalarına gönderin şikayet etmeleri için. madem youtube kanalı yapıyor adam gibi yapmayı öğrensin. yeter şu.. bu kadar alttığımz.
şu linkten şikayet ediceksniz https://www.youtube.com/reportabuse bir turist ülkenize gelip sizi aşaılayan video çekerse naparsınız?
ANLATTIĞIM adamın url si ise şu:
https://www.youtube.com/channel/UCErefDyyeG-QNw7jJ5OLB_g

bu da anlattıgm video.

Güncellemeler:
şikayet edin. şikayet edebilecek herkese gönderin. o zaman kapatılınca youtube kanalı nasıl videolar çekmesi gerektiğini öğrenecek.
bir şikayet edeceksinz ora bile yanaşan yok. adamlar istediği her halti yesin. ermeni soykırımını da tanısın. siz sadece kınayın.

0|1
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kanalın tarzı bu? Adamın içerikleri trol. Sende git Yunanistan'da çek aynı tarzda. Galata kulesi dışında bir problem yok. Fazla abartıyorsun. Ki Galata kulesi hakkında bilgi de paylaşayım.

"Galata Kulesi dünyanın en eski kulelerinden biri olup, Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında Fener Kulesi olarak inşa ettirilmiştir. 1204 yılındaki IV. Haçlı Seferi'nde geniş çapta tahrip edilen kule, daha sonra 1348 yılında "İsa Kulesi" adıyla yığma taşlar kullanılarak Cenevizliler tarafından Galata surlarına ek olarak yeniden yapılmıştır. 1348 yılında yeniden yapıldığında kentin en büyük binası olmuştur"

Adamın işi trol. YouTube özgür bir mecra bunu unutma, sende içeriğini üret paylaş. Kimse engel olmuyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben böyle birşeye ülkeme turistte gelse müsade etmezdim. Önce haddini bilecek. Benim ülkeme geldi ise adam gibi gezip ondan sonra siktirip gidecek. Ha gitmiyorsada başına gelen her haltı kabullenmiş demektir. Kimin çöplüğünde eşindiğine dikkat edecek. Bizim insanlarımız muhtemelen ne demek istediğini anlayamadığı için tepki vermemiştir. Yoksa biz her koşulda ülkemizi savunan bir milletiz.

2|0
    0|0
    • sokakta kimse bişey yapamaz almış eline çekmiş paylaşmış. şunları şikayet edin bir zahmet. bizim millet de bir tuaf gerçekten. atıp tutarlar bir çok konuda ama hareket yok. elin yunanı gelsin ağzına etsin altta da dalga geçsnler

• Cep telefonumdan bakıcam hemen.

• Şikayet ettim.

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğer değindiği konularda haklıysa hak veririm ama bilerek kötüleme varsa da birşey yapmam. O öyle dedi diye ülkem öyle olacak değil.

ama Türk insanında eleştiri kabul etme yok. Hala Türkiye'ni büyük ülke sanıyorlar. Büyük ülke dediğin ilk önce Bürokrasisi iyi olacak

0|0
    0|0
    • eleştiri başka bişeydir burda yaptığı aşağılama. aramızdakı burası zaten onların toprağıydı diyen muhtemlen türk olmayanlar da bir ayrı olay. c

• Dediğim gibi eğer haklıysa, kabul etmen gerekir. Mesela Türkiye'ye gelen yabancıların nelerr çektiğini biliyor musun?

• Bence şikayet etmeyin, videonun tamamını izleyin, ne kadar sakil biri olduğunu ve kendi kendini rezil ettiğini göreceksiniz :) bırakın kalsın.

0|0
    0|0
    • alttaki yorumlar sen gibi düşünmüyor ve destek veriyorken mi. ne tuaf insanlarsnz. aynı şeyi biz yunanın ülkesine gidip yapsak şimdiye ülkece tupa tutmuşlardı. şu kanalı şikayet etmeye üşenmeyin alalh aşkna

• Ben izledim videoyu ve alınacak birşey göremeim ve abonelik sayısına bakılırsa bu tarz videolar çektiği belli.

• @Weraaknight Aynen ama arkadaş diğer videoları izleme tenezzülüne girişmemiş.

• o videoyu p*rno videosu olarak değiştiririm. kendisini başrolde oynatacak çok arkadaş tanıyorum

0|0
    0|0
  • Keseceksin pipisini gonderecen köyüne

0|0
    0|0
    • şikayet edin. şikayet edebilecek herkese gönderin. o zaman kapatılınca youtube kanalı nasıl videolar çekmesi gerektiğini öğrenecek.

• Raporlu olarak şikayet ettim ;)

0|0
    0|0
  • Fare dağa küsmüş dağın haberi yok ;) kendince eğlenmiş uğraşacak kadar değerli degil ayrıca Türkiye'den cok Yunan halkını kötülemiş herkesede iyilik severlerimizi saf ve temizliğimizi göstermiş ;) videoda herkes insanlarımızın iyilik severlipini anlayabilir ve Türkiye'yi ziyarete gelmek için can atabilir bu Ada'ma sadece teşekkürler safoz denir ;) olaylara bu acıdan bakın

0|0
    0|0
  • Bende onu asagilayan video cekerim

0|0
    0|0
  • Linç ederim onu orada, bana denk gelmiyor ki akşam haberlerine konu olacak bir çalışma yapsam bunun gibi o.. çocuklarına.

0|0
    0|0
    • neyi linç edecen videoyu mu sokağa çıkıp bişey yapmıyor ki videoyu o şekilde hazırlıyor.

• @Weraaknight Kafaya bak arkadaş. Komiksin profil yasin doğruysa kendini geliştir biraz. ☺ 👍

• Belki bir şaka programı olamaz mı ya da sunucusu deli dolu biridir amaç Türkiye' yi kötülemek değildir hani...

0|0
    0|0
    • izle dilin de varsa bak bakalım ne programı. programmı yoksa itin biri eline kamerayı alıp ne haltlar yiyor. ya normalde atıp tutarsnız ülkenizi seviyorsnz diye adamlar resmen sorunuza sopunuza küfür etmiş yorumlarda filan da.

• new york u trollemiş ama seni aşağılamış farkı anlarsanız çok iyi olur

• Evet dediğim gibi Yunanların Türkiyeye karşı bir kıskançlığı her zaman vardır zaten çamur atmak diyelim :/

• Saldırıdan ziyade ergenlik ve kültür farkından dolayı -ki tavırları bir yunandan çok abdliyi andırıyor - itici ve saçma gelen bir espri anlayışı var burda. Ciddiye alınacak bir tip değil. Salla gitsin

0|0
    0|0
  • helal sana kız
    ettim şikayet ;)

0|0
    0|0
  • Su çok güzel gelsene derim.

0|0
    0|0
  • Bu bana bir denk gelseydi varya galata kulesini oturtmak lazım bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Şikayet ettim ben de uğruna ölüp bittikleri İstanbul ile alay edeceğine gitsin batan ülkesini kurtarsın bu pek yüce şahsiyetli adamcık*

0|0
    0|0
  • Ne mi yaparım? anasını zzkerim.

0|0
    0|0
  • Hiç de aşağıladığını görmedim, insanlarla da dalga falan geçmemiş

0|0
    0|0
  • Dolandırıcılar şehri İstanbul

0|0
    0|0
  • Nesilden bu kadar rahatsız oldun?

0|0
    0|0
  • Bu bir şaka programı , anlamanız mı kıt anlamıyorum ki herşeye alınıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • şikayet ettim

0|0
    0|0
  • Galata kulesine yaptığı alt düzey bir şakaydı fakat onun dışında dedikleeinde kötü bir şey yokki ya anlıyamadım gitti nedir sizdeki şu yunan nefreti

1|0
    0|0
    • türk değil misniz dili mi anlamıyorsunuz,, ggöndermelerden bişey çıkarmıyorsnz. sokaktakı insanlarla nasıl geçtiğini anlamıyormusun. sultanahmet hakkında dediklerni anlaıdn mı? İstanbul'da yunan müziği ile ne kastettgni anlıyormusun peki? sexual way diye vurgulama yaptığı o cümleleri. ben yunanlılardan o sokaktakı salakları gibi nefret etmez severdim ama bize karşı tavırlarnı tutumlaırnı ve nefretlerni görene kadar

• Adam haklı onların yurduydu onların topraklarıydı çoğu şeyi onlar yaptı hakkı değil mi

• aha evet belli oldu sizin neden videodan rahatsız olmadığınız

• Baska ulkelerdede yapabilmis ki kim bilir kime guvenmis

1|0
    0|0
    • başka ülkelere yapmamış. onların derdi bizle. yunan ya

• Herkese soyle bacim kaldirilsin kac tane gerekiyor kalkmasi icin

Yükleniyor...