Telle konusmaktan usandim?

Arkadasimla cok sık konusuyoz
Kuzenim de arkadasim da mesaj atmak yerine ariyolar
bir konustum mu en az yarim saat telle konuusyorum telle konusurken başka seyle ilgilenemiyorum sonucta sıkıldım telle konusmaktan konuşasım yok mesaj atin da diyemiyorum küsecekler diye napim?

0|1
7|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Açma telefonu :-)

0|0
    0|0
    • Açmıyorum çoğu zaman sonra mesaj atıyorum aramissin napiyon diye mesaj lasalim diye oyle yapıyorum mesaj i görünce tekrar ariyo mk 😄

• Yalan şöyle misafir var konuşamıyorum yazi salim gibi ;)

• Tamam bazen annmlerle oturuyom mesaj at diyorum arada 😄az once mesgule attm mesaj at dedim tekrar aradi bunaliyom konusurken baska bisey le ilgilenemiyon ki konusurken mesaj lasirken baska seyler de yapabiliyon

• Konuş ölüp gitçen üzme insanları 😀

#inciheryerde

0|0
    0|0
    • Ya ama mesaj lassak daha iyi sürekli telle konusuyom boyle hele arkadasimla günde 2 3 kere konuştuğum oluyo konusmak istiorum ama msjlasalim arada telle konusalm boyle yarim saat 1 saat tel kulagimda sıkıldım

• telefonunu kapat

0|0
    0|0
  • Acma..

0|0
    0|0
  • teli kapat.

0|0
    0|0
  • bende bıktım ve artık çekinmeden konusma havamda degilim diye mesaj atıp beni aramayın mesaj yazın diyorum. telefonla konusmaktan sogudum..

0|0
    0|0
    • Aynen konuşmak istemedigim icin degil mesaj lasalim arkadasim yarim saat 1 saat telle konusmaktan sıkıldım bir de diger arkadaslarda boyle hepsi ile aktif surekli gorussem tel kulagimdan dusmuycek demekki

• sürekli napıyon napıyon yav yatıyorum işte okula gidiyorum yok bişey : ) sanarsın film çekiyorum hayatımda

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• çok iyi anlıyorum seni :D müsait olmadığını eğer önemli bir şeyse mesaj atarsalar cevap vericeğini söyle veya açık açık telefonla konuşmaya çok fazla vaktim yok de

0|0
    0|0
    • Cok yakin arkadasim napiyodn falan der 😄 konusmak istiyorum da mesaj lasmak istiorum acip yarim saat 1 saat konusmaktan sıkıldım

• benimkilerde öyle... benim yöntemimi kullan işe yarıyor :D

• bir de Şu an 1 tanesiyoe konusuyorum devamli bide kuzen var da eskisi kadar konusmuyoz onla diger samimi olduklarmla da böyle konuştuğum u düşünsene bütün gun tel kulagimda olur

• Söyle ne olacak

0|0
    0|0
  • Açma aradıkları zaman. Açtığın zaman da ''duymamışım, meşgulüm''de. Sürekli bahaneler uydur

0|0
    0|0
    • Oyle yapıyorum zaten 😄ariyo acmiyorum 2 dk snra smdi gordum diyorum mesaj atsın diye geri ariyo 😄 az once de acmadim mesgule attm mesaj at yazdim geri aradi arkadaş

• Mesaj at telefonum şarjda de

0|0
    0|0
  • Millet konuşacak insan bulamaz, sen konuşmaktan usanmışsın. :D

0|0
    0|0
    • Hahha ya ama surekli surekli 😄 bide diger kizlarla aktif olarak görüşmüyorum dusunsene onlarla da bu ikisi gibi görüştugumu tel kulagimdan düşmez. Hele 1 tanesi ben konsmadan 45 dk kndi konusuyo ben arada evet hmm yaa diyorum 😄😄😄

• usandım lele usandım ay ay ay usandım ben bu candaan parçasını çalarken dinlet onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...