Sürekli bu tepkiyi almaktan yoruldum.. Bir yere görüş paylaşıyorum askıntılık yapıyorlar.. Evli olduğumu söyleyince karşılaştığım o tepki beni çileden çıkartıyor artık..! "evliysen burda ne işin var?" sanki burası bir flört sitesi de ben buraya katılmışım, sanki kendime burda sevgili arıyorum.. Sanki burası sırf cinsellik için kurulmuş bir site. Alt tarafı bir soru sorma sitesi Ne var evliysem? Burda ne işin var sanane beee. Evliler buraya giremez diye bir kanun kural varda bizmi bilmiyoruz kardeşim. Evli bir kadının soysal sitelerde görüş paylaşmaya ya da soru sormaya hakkı yokmudur? Eşimle birlikte kullandığım bir hesap bu eşim bana bu soruyu sormazken kimin haddine? yeter artık be kimseye hesap vermek zorunda değilim. Canım istiyor diye burdayım var mı? Ne kadar gereksiz insan dolmuş etraf ya çıldırcam artık. Karşılaşan var mı bu tip aptalcaaa şeylerle Allah aşkına?

Güncellemeler:
Yahu bu niye cinsel yaşamda sorulmuş ben toplum sosyal ilişkilerde sormuştum. Site de çıldırdı artık!

2|3
12|38

En İyi Erkek Görüşü

• Aptallar sende demişsin yenge :D Salla gitsin ya görmediğin ve görmeyeceğin insanları ne tkaıyorsun eşin biliyor yani bir de sen boşu boşuna kendine dert ediyon

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sorularda görüş paylaşırken evliyim demeye korkar oldum hakikaten. Neredeyse gizlicem o derece. Herkes cullaniyor evliyim dedin mi ozaman burada napiyorsun eşinle ilgilen. Benim esim olsa buralarda gezmezdim. Evli insanlari yapisik zannediyorlar heralde. 2 senelik evliyim zaten yeterincede ilgileniyiruz birbirimizle senin kucuk beynine mi kaldi ilgilen bilmem ne yap demek. Evkiligin e'sini bilmez cirk cirk öterler.

1|0
    0|0
    • Şu erkeklerin yorumlarına bir göz atarmısın gizli kullanıcının teki ne demiş Allah aşkına :) sogan erkegi filan :D

• Birak ya gerizekalilara laf anlatamazsın. Cucuk kadar beyinle yasam savasi veriyorlar

Erkekler Ne Diyor 37

• Aynen katılıyorum çok haklısın. Hem burası bir flört sitesi hiç aklıma bile gelmedi buradan birisiyle belki bir şey yaşarım düşüncesi. Bir Soru bankası forum can sıkıntısı giderme yeri burası. Burada gördüğün dengesizler sanki gerçek hayatta da yok mu vaar. E buranın ne özelliği var ki evliysen ne işin var kocan kızmıyormu yazdıklarına sana yorum yapanlara falanda filan. Sanki burada ayıplanacak bir şey yapıyormuşsun gibi malak malak sorular alıyorsundue mutlaka. Takılacak bir şey yok bunda senin gönlün rahat olsun da gerisi umrunda olmasın boşver devam pampa.

1|0
    0|0
  • Bu tür davranışları olan üyelerin şikayet edileceği ayrı bir sistem olmalı bence...
    Soru detayında "cinsellik" kelimesi geçtiği için otomatik olarak buraya düşüyor ki, bu da KS'nin en saçma uygulaması...

1|0
    0|0
  • Aslında oradaki tepki vermeyeceksen burada ne işin var anlamına geliyor. her üye olanı potansiyel verici görüyorlar

1|0
    0|0
  • Onlar siteye kız kovalama peşinde gelmiş, herkesi de karşı cins için burada sanan kıt kesin. Önemsiz insanların düşüncesini salla.

1|0
    0|0
  • Kimsenin hayatına kimse karışamaz
    Evli insanlara neden "yaratık" gibi bakılıyor bilemem , arkadaşlara sormak lazım.
    Ama sanırım onların niyeti "Bel altı" olduğu için seni buraya yakıştıramamış :)

1|0
    0|0
    • Öyle galiba.. Sağol senin gibi düşünenler lazım ülkeye :)

• Teşekkürler :)
      Kadınların haklarını en önce Erkeklerin savunması lazım bence, böyle insanları etiketlemek, gruplara ayırmak , hadsiz yere hesap sormak, ancak ve ancak cahil insanların yapmak istediği birşey.
      İnsan insana kötü söz söylediğinde o gece uyku uyuyamaması lazım, ama bazıları kötüledikçe , kötü söz söyleyince rahatlıyor galiıba...
      Ne acayip bir toplum olduk...

• Çok çok haklısın..

• Şimdi o sana laf eden insanlar genelde birileri ile beraber olmak adına.. buralarda dolandıkları için.. ewli olduğunu duyunca bir aptallaşıyorlar.. ama çıldırman da saçma bırak onlar çıldırsın muhattap olma.. cevap verme..

1|0
    0|0
    • Öyle yapıcam bundan sonra.. Fazla taktım farkındayım ama yani bilerek yapıyorlar. Neyse :)

• kasti bir şey yok aslında.. ama zaten ona anormal geliyor.. direk yargılıyor kendi değerleri ile.. bilmiyor ki ama her kes kendisi kadar pislik değil.

• fazla takılma bence.. sen ne yaparsan yap ne olursan ol nasıl davranırsan davran.. insanlar işlerine geldiği gibi.. ya da seni görmek istedikleri gibi görecek ve anlayacaklardır.. o yüzden hayatı başkalarının sözlerine göre değil.. kendi keyfinize göre yaşayın.. ne yaparsan yap önemli olan mutlu olduğun gibi yaşamak.. densizler illaki çıkacaktır..

1|0
    0|0
  • aynısını bana da diyorlar bazen :)

1|0
    0|0
  • Allah mutlu etsin.

1|0
    0|0
  • Haklsiin abla cok bos insan var burda takma

1|0
    0|0
  • Onu diyenlere bir mesaj atsan aninda sazan gibi atlarlar

1|0
    0|0
  • Eşin birsey demedikten sonra kime ne?
    Hadi esinden sakliyorsan kime ne?
    Erkek pesindeysende kime ne?
    Burada ahlak bekciligi yapan insanlarin sana birsey demeye hakki yok.
    Kaldiki bende evliyim. Birsey diyen buyursun banada desin

1|0
    0|0
  • bir evli olarak sonuna kadar katılıyorum :)

1|0
    0|0
  • evli evli bide soru sormuş ahsgj 😅

1|0
    0|0
  • valla bende evlıyım daha kimseye askıntı olmadım kimsede bana yazmadı ben sırf zaman geçirmek adına eğlenmek için takılıyorum ama abaza çok

1|0
    0|0
    • Çok çok.. Yorum yapanlarda bile bir gereksizlik var sinirimden çıldırmak üzereyim. Lafı kulağından değilden kıçından alan insanları şu an öldürebilirim!

• valla yorum yapıyorum geçiyorum eğlenıyorum yalanmı doğrumu bilmem eğlen salla gitsin bence takma fazla

• Haklısın abla insanlar beyinsiz işte takma :/

1|0
    0|0
  • helaaal:)

1|0
    0|0
    • Sağol ya :D

• Kimsenin günahına girmemek lazım. Evli erkek buraya girip gayet tabii soru sorabilir. amann neyse :)

• hadi ordan ett kıskançlık yapıyolar amaç farklı

1|0
    0|0
  • Kank bu kadar sikinti yapma bosver ya

1|0
    0|0
  • Haklısınız takmayın bu karaktersiz kişileri. Boş boş konuşuyorlar işte

1|0
    0|0
  • ee herkes burada, neleri var. takılmayacaksın öylelerine.

1|0
    0|0
  • takılma onları diyenler askıntı olmak için burdalar

1|0
    0|0
  • of ne dolmuşsun gız

1|0
    0|0
  • Sanki burası bekarlar yeri abaza herifler

1|0
    0|0
  • Sakin şampiyon 😊

1|0
    0|0
  • takılma bu tiplere

1|0
    0|0
  • ben de evliyim ve böyle payaşımlarda bulunuyorum sıkıntı yok bence rahat ol

1|0
    0|0
  • çıldırabilirsin sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Bırakın kızı
    Bırakın kızı diyorum size
    Rahat bırakın...
    Mutlu olsun Sorsun Öğrensin...
    Zaten bir hata yapmış 😊😊😊😊😊😊

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende evliyim ve buradayım, genelde sordukları eşiniz kızmıyor mu ya da biliyormu ne tepki veriyor gibi sorular oluyor.

1|1
    0|0
    • Çünkü onların beyinleri sadece oraya çalışıyor.. Hala yorumlarda bile evlilerde sevebilir tabi haklısın gibi seyler söylüyorlar. Allah aşkına sorumda öyle bişi çıkmışmı ağzımdan? Ne gereksiz insanlar var ya vallahi.

• Tepkini haklı buldum bak bende rahatsız olmamak için, sürekli mesaj kutumu kapalı tutuyorum.
    Yazdığım insan da varsa eğer, ya acısını hatırladığım, ya da sorunlarını aşmasına yardımcı olacağımı düşündüğüm için yazarım.
    Sana tavsiyem madem soru - cevap için giriyorsun kapar gitsin mesajları.

2|0
    0|0
    • kapalı zaten canım.. Bunu sürekli yorumda dile getiriyorlar. Anlamadımki ben mi hertürlü pisliği çekiyorum.

• çok haklısın katılıyorum burası soru-cevap tarzı olması gereken bir siteyken resmen dest-i izdivaça dönmeye başladı...

1|0
    0|0
  • ohoo çok var onlardan. bunlar benim çevremdekilerin yanında hiç bir şey

1|0
    0|0
    • Merak ettim çevrendekileri. Bunlardan berbatsa dayanman çok güç :)

• Deneme bak bunu sakın :D

• çok üzerime gelirlerse yapıcam :D

• Burada bulunma amaçları bir şekilde tatmin yolu aramak ve kız bulmak olduğu için böyle tepkiler alman doğaldır.

1|0
    0|0
  • Cevap vermeyin siz de. Görmezden gelin basit yani.

1|0
    0|0
  • Herseyi anladim da bu soruya kategori olarak neden cinsel yasami sectin ki 😂

1|0
    0|0
    • Ben seçmedim hayatım site atmış :D güncellemede yazdım noluyo lan filan diye :D sitede çıldırdı artık naptığını bilmiyor :D

• Anladim canim 😃

• Burdakilerin hepsi *m peşinde.
    Takma s*ktir et, istediğin gibi takıl.

1|0
    0|0
  • olabilir ama gece yarısında burda dolaşan evlileri ve eşiyle her özelini buraya dökeni hiç anlamam!

1|0
    0|0
    • Zaten 10dan sonra hiçbir sosyal ağa takılmıyorum. Oturup eşimle ilgileniyorum. Yani o tiplerde kendini bağlar. :)

• alışırsın takma kafana

1|0
    0|0
  • Burasi daha cok ergenlerin takildigi bir yer oldugu icin evli ve 25+ insanlar pek takilmaz gibi geliyor. Bence de 30+ in burada olup soru sormasi sacma oluyor cogu zaman

1|0
    0|0
    • Etrafın ergen dolu olduğu çok belli ediyor kendini.. Aam sonuçta bir yaş sınırlaması yok. Ben erken evlenenlerenim 20 yaşındayım tepkileri bana :) neyse bunlar üzerinde çokta konuşmayalım..

• Çok şükür daha hiç bir sıkıntı çıkmadı. . Ben kendimi düşünürüm arkadaşım sağol.

• @RuhuDar kiz memnun ya da degil demiyorum. Kadinin erkegin eline bakmasina ve gucsuz olmasina sirf evlilik ugruna kucuk yasta hayatini heba edip sonra aciz olmasina karsiyim. Konuyu nereden nereye cektin saol. Hadi sana iyi gunler umarim bir daha karsima cikmazsin

Yükleniyor...