30 yas sendromu?

29 yasindayim su an. Zaman gectikce daha bir yoruldugunun farkina variyor insan. Ruhsal acidan bayagi bir etkiliyor insani yasanmisliklar. Ozellikle hayatinizda karsilastiginiz olumsuz seylerin bunda etkisi buyuk. Otuz yasini gecip ayni problemleri yasayan var mi? Evlenmem bile mucizevi geliyor bana. Uzun yillardirda hayatimda kimse olmadi ustelik. Zaman geciyor. Sanki hep yerimde patinaj yapiyormusum hissi olusuyor. Karanlik teslim aliyor. İcerisinde bulundugum durumdan cikmayi cok isterim ama kizlarda anne profilini tasiyacak ozelliklere sahip birini yakalamakta guc. Cunku yeni nesil bayanlarda facebook, instagram kizi olup cikmis cogu. Bir bakima insan boguluyor bu gecen surecte..

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• sanırım senin de ben gibi bir müddet doğa ile baş başa kalmaya ihtiyacın var.. şimdi bir göl kenarında yayılıp buz gibi bira içmek vardı..

0|1
    0|0
  • aynen öyle kardeşim yoruluyor insan eskiden hep kuzenler arkadaşlar kalabalık ortam olsun isterdim toplulukla olmak zevk verirdi 4-5 senedir kimseyi istemiyorum hep sessiz sakin yerler gürültüden uzak yerler v. s istemeye başladım

0|1
    0|0
Yükleniyor...