Sizce neden gülüp dalga geçtiler ben dalga geçilcek bişiy demedimki?

fabrikada mola sırasında oturup konuşuyorduk herkez ne yapmak istediğini sordu ben karıya vururm ben evlenmek isterim felan benimkini sordular senin olmak istediğin ne yapmak istediğin zengin olmak zengin olursam hepsini yaparım dedim gülmeye başladılar ondan sorada gene toplandık konuşuyorduk senin yaşındakiler kızı arzuluyor istekli aç ya bildiğin aç beni diyo bu biraz tuhaf diye abi istemiyom işte niye anlamak istemiyorlarki.

Güncellemeler:
xxxxcevap

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Mal ve abaza oldukları için

0|0
    0|0
    • bide evli bana bunu diyen adam ben anlamadım yaa evlisin niye benle uğraşıyorsun karıya gidek diye tutturdu iki defa yok diyorum anlamıyor yok benim yaşımdakiler açmış ben tuhafmışım bide o karı için 500 tl vercekmişim yok diyom anlamıyor

• Yazdığından bir şey anlaşılmıyor ki. Bence sen kendini ifade edememişsin o konuşmada

0|0
    0|0
    • bir daha oku ozaman

• Kusura bakma kardeşim ama kendini ifade edemezsen kimse anlatmak istediğini anlayamaz o yüzden böyle bir yorum yaptım ama yanlış anladın. Verdiğin cevaba bakılırsa dalga geçenler haklıymış.

• daha ne anlatayım sana sen anlamıyorsan napayım diğer yorumlara bak anlayan nasıl anlıyor

Yükleniyor...