Kırmızı et fiyatından memnun yurdum insanı, sizde memnun musunuz?

Gerçekten ilginç. 1 ay sabit et fiyatı ne kadar güzel, eh bizim maaşlar 1 sene sabit oluyor hep onu ne yapacaz?

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307624/et-fiyatindan-memnun-olan-yurdum-insani-atv-haber

Neyse bunlar hep et ve protein eksikliğinden olsa gerek.

• Memnunum
    23% (5)17% (3)20% (8)Oy Ver
  • Memnun değilim
    77% (17)83% (15)80% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Günaydın günceli.

1|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Kırmızı etin o pahalı denen Avrupa ülkelerinde 5-10 euro arasında değiştiğini bilmeyen memnun olur tabi. Hatta domuz eti alacak olursanız daha bile ucuz. Yunanistan'da et dürümün (gyros) tavukla aynı bazen de daha ucuz olduğunu görünce pek şaşırmıştım.

Türkiye'de hayvancılık mı var? Bir de üstüne deli vergiler binince et hayal oldu. Halbuki et özellikle gelişim çağında çok önemlidir. Amma velakin bunları bilmeyene sorun yok, cehalet mutluluktur.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• geçen cenaze vardı kırmızı et dağıttılar ölünün ruhuna adamın öldüğüne sevindim mk cenaze olmasa kırmızı et yiyeceğimiz yok

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hala oy alıyor adam. Demek ki memnunlar.

0|2
    0|0
  • Hiç umrumda değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Millet boş yere mi vejeteryan oluyor sanıyorsun? :) Kurban bayramı gelse de et yesek diyen bir milletiz biz. Kırmızı et fiyatlarından memnun olmamızı beklemesin kimse :)

1|2
    0|0
  • Et sevmem vejeteryanim. Ne güzel :))

0|1
    0|0
  • Memnun herkes galiba. Zenginler et yer. Fakirler makarna diye çevrilecek bir sistem işte

0|1
    0|0
  • değğilim

0|1
    0|0
  • Pahalı değil, fakat lükse kaçıyor artık.

0|1
    0|0
  • O yurdum insanı değildir o. :D

0|1
    0|0
  • Çok pahalı

0|1
    0|0
  • Daha çok güdülürüz biz bu gidişle.

0|2
    0|0
  • Fiyatlar çok pahalı