En Son Ne Yaptiniz da Rezil Oldunuz😂?

Evet arkadaslar gulelim biraz. 😂 Basiniza neler geldi de bir daha yapmam dediniz? Bilgisiz oldugum konularda yorum yapma huyumu sevmiyorum genelde rezil ediyor beni de. 😄

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bikaç kızın kestiğini fark ederek en cool halimle yolda yürürken balkondan suratıma hoşbeş çöpü düşünce coolluk falan kalmadı..
    Ulan bide suratımın üstünde kaldı öyle -_-
    Ne küfretmiştim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En son nezaman rezil oldum bilmiyorum da hiç unutmam lise 10. Sinifta tarih hocamız sınav kağıtlarını okuyordu ben hiç çalışmamıştım sallamıştım öyle bir sallamışım ki hoca yanına çağırdı bir soru vardı kafes usulü nedir diye bende kölelere uygulanan işkence yazmışım hoca kızım keşke boş bıraksaydın demişti 😂😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• son yaptığımı hatırlamıyorum ama en rezil olduğum anımı hatırlıyorum
    Birgün istiklal cad'sinde yürüken bir telefon geldi ve konu sinirimi çok bozan ve beni zıvanadan çıkaran bir durumdu telefonu kapattım o konuyla ilgili mesaj yazıyordum o sırada önüme dikkat etmeden yürüdüğüm için karşıdan gelen bir adama çarptım adama tam odaklanmadan sinirle Hayatımda belkide hiç kullanmadığım bir cümle olan KÖRMÜSÜN ÖNÜNE BAKSANA cümlesini kullandım. ve adam ÖZÜR DİLERİM KÖRÜM DEDİ ben tabi yerin dibine geçtim hata bendeydi ama adam özür diliyordu bu sözden sonra telafi edebilmek mümkün olmuyor.

1|0
    0|0
    • Cok fena bir karsilasma olmus 😦

• evet hemde nasıl hala aklıma geldikte sinirlerim bozuluyor

• Genelde prensip sahibiyim rezil oluvak şeyler yapmam. Ama maalesef bilmeden aptal bir davranışla dusuncesizlikle birşeyler olmuştu ama soylemeyeyim:)

1|0
    0|0
  • hiç bişey

1|0
    0|0
  • Telefondaki hafıza kartını tvye taktım evdekilere resim göstermek için bir anda öyle bir resim çıktıki sildim sandığım offf ne rezillik

1|0
    0|0
  • Rezil olmam ben

1|0
    0|0
  • Pişkinliğe vurduğum için pek rezil olmuyom

1|0
    0|0
  • Yoldan geçen kızlara Kıvanç mı ben mi diye sormuştum, tabi kii iddia üzerineydi.

1|0
    0|0
  • Islahken osurmak :)

1|0
    0|0
  • rezaletti yaaaa

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimin evinde sıçarken annesine yakalandım

1|0
    0|0
  • Sehirler arası otobüste uyumuştum uyurken osormuşum muavin geldi kulağıma söyledi yerin dibine girdim :-(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Rezil olmayiz ederiz kardeees

1|0
    0|0
  • EN İYİ GÖRÜŞ LÜTFEN Şimdi 9 saatlik yolda uyumuşum. Arkadaşım da kalk hadi geldik demek için beni uyandırmak için dürtüyomuş. Ben de arkadaşımı kardeşim sanmışım. Bir tane suratına geçirmişim uyurken. Sonra da küfretmişim çocuğa sesli bir şekilde. Otobüsteki herkes bana bakıyoduuu çok utandım :O

1|0
    0|0
  • Ben rezil olmam, ederim 😀😎

1|0
    0|0
  • Bilmem.

1|0
    0|0
Yükleniyor...