Anne babamın tavrı garip değil mi?

Sınava gidicektim sabah param bitti para lazım. Burs alıyorum normalde ama dun gece ogrendım dun yatmış cekmeye vakit yoktu. Para istedim annemden yok parası bide kağıt para lazım akbile para yüklicektm bozuk kabul etmiyor. Babandan al dedi banamda baktı yok diyo bozuk para var diyo. bende e napcam sınava gidemiyim mi dedim ben para bulundurmak zorunda mıyım ynmda diye bağırdı. sen düşün dio bana sanki ben maaş alıyorum ya bursumda dün yatmış çekemedim. Sinir oldum ya bide bana kızdılar soncta babasın bulndrmak zorundasın haksız mıyım?

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tuhaf bir durum benim annem ne yapar eder parayi bulurdu hemen babam da tabi ki kadin benim sinavim varken kalkar kahvalti hazirlar birgun onceden ne gerekse sorar siz okulu bitirince para kazaninca durum ne olucak onu merak ettiim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Boyle salak sacma bir dusuncemi olur. Sen onceden akil edemeyip para koymuyorsunda babanda kagit para yok diye sucluyorsun.

0|0
    0|0
  • Garip bencede

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Ne biçim aileler var ya haklısın tabi onlar sana bakmakla yükümlü evlenene ya da çalışmaya başlayana kadar doğururken iyi değilmi

0|0
    0|0
  • boşver ya babana bile güvenmeyecen bu devirde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...