Yaşı 30 üzerinde olan arkadaşlar, gençler size abi/abl deyince kendinizi yaşlanmış hissediyor musunuz ve memnun musunuz?

yaşı 30 üzerinde veya 30 a yakın olan arkadaşlar, gençler size abi/abla deyince kendinizi yaşlanmış hissediyor musunuz ve memnun musunuz? ben şahsen kötü hissediyorum çünkü mümkün olmasa da hep genç kalmak isterim. bazılarının aşağılık kompleksi sebebiyle abi/abla çektirmek hoşlarına gidiyor ama bence saçma birşey. yaşlanmak iyi bişey değil ki hem? yurtdışında bu olay yok mesela. genelde 18-20 olgunluk yaşına geldikten sonra insanlar birbirine isimleriyle hitap ediyor.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• kafalarına gore takılsınlar onemlı degıl ne sekılde hıtap ettıklerı. ister ısmımle ıster abla sıfatıyla

0|1
    0|0
    • ama iyi bişey mi sence?

• @AltanSancaktan kilo verse daha genç durur aslında.

• Güzellik göreceli tabi ki... Benim görüşüm eksiklik yok gayet hoş görünüyor hele de kıvırcık ve havuç renkli saçlar çok yakışmış, çok doğal görünüyor. Belki de doğaldır da!

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya artık yerimizi bilmek lazım sonucta 30 üstüyüz ve 90ları dolu dolu yasayan nesiliz :)

0|1
    0|0
    • haklısın sanırım :D

• evet bakıyorlar Kas erkegin makyajı abartmadıkca cazibesi kulanırsın :D

• aynen öyle dostum :) ben de başlayalı 2 ayı yeni oldu. bakalım senin gibi belirgin hatlarımın olacağı günleri sabırla bekliyorum. :) kaç yıllık emek seninki?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben kimseye abi abla demem... yasi 50 uzeri olursa saygidan derim tabiki..

0|1
    0|0
  • 25 yaşındayım 22 yaşında bir kardeşim var ve kendimi çok yaşlı hissediyorum.

0|1
    0|0
    • bu yaşta neden yaşlı hissediyorsun ki?

• Normalde diğerlerine göre yaşım genç fakat 22 yaşında kardeşim var ve bu beno yaşlı yapıyor :D

• şükret haline de dışardaki gençler sana abla/teyze falan demesin :D

• Bana şimdiden nine dedikleri için sorun değil 😂😂

0|1
    0|0
    • kim diyor ki sana nine :D

• Valla hiç uğraşamam

• peki.

• 26 yasım abla dıyebılırler sorun degıl cunku hepsını kucugum gozu ıle goruyorum.

0|1
    0|0
    • işte bu aşağılık kompleksi aslında. onlara senin sözünün geçmesini istediğin için öyle istiyorsun.

• sacmalıyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • Ben 30 yaşındayım sen abi lafına takılmışsın 40 50 yaşındaki bazıları bana amca dayı diyor gençler genelde abi değil dayı amca der dayı dedelere denilmezmi adamlar beni dede yaptı

0|1
    0|0
    • senin durum daha vahimmiş :D

• Böyle dedikleri için kendimi bazen 50 yaşlarındaymışım gibi hissetiriyorlar sanki 50 60 yaşlarındaymışımda öyle davranmaya başlıyorum bu seferde bir bakıyorum bazı ergen kızlar kimi görüntü olarak 16 18 yaşlarında gözüken hoşlanıyormuş gibi bakanlar çıkıyor ben inan bu işten anlamadım bazı ergenlerde çok azı tabi abi de demiyor ismimle hitap ediyor sanki yaşıtıyız Allahtan ismimi kısaltmıyorlar

• enteresan valla dostum.

• Abi takma bunları kafana sana abi tavsiyesi 😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...