Ya sorum şu ateistler müslümanların ona kötü davrandıgını iddaa ediyor peki ya onlar kötü davranmıyormu bize?

ben elh. müslümanım sorum şu mesala ateistler müslümanların onları toplumdan dışladıgını onlara kötü gözle baktıgını yok yanıcaksınız tehditlerini söylüyorlar her yerde dimi ya ateistler mesala çarşaflı birini görünce geri kafalı diyende onlar şalvarlı birini görüncede medeniyetten geri kalmıslar diyende onlar bizzat bildigim örnekler var bir yerde çarşaflı kardeşim gibi gördügüm bir kızı çarşaf giydigi için dıslıyorlar müslümanlara bize karışmayın diyorsunuz ama siz de karışıyorsunuz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• ya bir yürüsün gitsinler facede ateisler ölsün diye değilde bizim inançlarımıza saldırıda buluncak bir sürü sayfa var ve küfür hakaret

0|1
    0|0
    • Ewet ama malasec sadece ateistleri haklı çıkartmak istiyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• ne alakası var Ben Kur'an'ı ahlaklı mantıklı ve Vicdanlı bir kitap olarak görmüyorum dese birisi muhafazakar bir ortamda hayati tehlikesi var demektir boş konuşma dini eleştiren bir kitapçevirildi diye 30 kişi yakıldı ateist düşüncelerini dile getiren Turan Dursun diye bir İlahiyatçı öldürüldü Edip Yüksel ölümle tehdit edildi Daha ne konuşuyorsun hem de bu ülkede ortadoğu'yu sen düşün İŞİD El Kaide ateist mi? Alayiniz da düşünce ozurlusunuz

0|1
    0|0
    • Aynı şeyi onlarda şu an bize yapabilir imkanları olsa bu kadar kendinden emin konusma

Kızlar Ne Diyor 6

• genelleme yapamazsın. her ateist şöyle her müslüman böyle diyemezsin. kımse kımseyı gorusu ne olursa olsun yargılamamalı. düşünceye, inanca, dış görünüşe saygı, hoşgörü olmadığı sürece mutlu bir hayat mümkün değil.

0|1
    0|0
  • Saygisiz bicok insan var. Bunun dini farketmiyor. Elhamdulillah muslumanim ama her milletten her dinden saygisiz insan var. Ama ateistlere zulmetmiyoruz

0|1
    0|0
  • Ülkenin en tanınan ateistlerinden biri müslümanlar tarafından canlı canlı yakılmaya çalışıldı.

0|1
    0|0
    • Peygamber torunlarınıda allaha inanmayan ya da peygamber karşıtı insanlar öldürdü?

• Ek olarak facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg. Facebook'ta gezmemizi sağlayacak olan işletim sisteminin kurucusu Bill Gates. İnternet'i bulan Vinton Cerf ve elektriği bulan Nikola Tesla da ateisttir.

• Çok geri kafalısın şu an oturdugun evide falan müslüman işciler yaptı türkiyedeysen niye onlara muhtaçsın çık kendine ateist işci bul

• Ateist yakinim yok bilemeyecegim

0|1
    0|0
  • Ya boşver herkes kendine hakli çıkarıyor

0|1
    0|0
    • Bosvererek br yere varılsa ben 10 yıldır taktıgım birşey yok varılmadı bir yere artık birşeyler hakkında yorum yapmak lazım

• Tamam yap.

• Çok haklısın herkesi kendileri gibi görüyorlar hepsi bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...