Benimle hiç tanımadığım biri bile dalga geçiyor moralim alt ust oluyor ne yapmam lazım?

Benim fiziksel kusurun var hiç bilmiğim insan bile hiç beklemediğim anda yüzüme karşı bise söylediği an demorolize oluyorum 22 yaşındayım ama hala aşamadim bu durumu bise duyduğum an iki uç gün hayatım zehir biktim bide ben dış gorunusunle sadece onla var değilim benim insanligimda var elimde olmayan sebepten eleştirilmez acımasız geliyor ama bir omurde kendimi harab etmek istemiyorum sizce benimle dalga geçildiği an napmam lazım ya da bunun etkisini atmak için?

Güncellemeler:
Sorunumun ne olduğunun önemi yok ama diğer insanlar bu durumla karsilasnazken ben hiç beklemedigim anda buna maruz kalıyorum o durumu yonetemiyorm

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen duygularını derin yaşayan birisin sana karşı söylenen en ufak yıkıcı şey modunu yıkıp geçiyor ve düşürüyor bit psikologla görüş

1|0
    0|0
    • O an söyleyen kişiyi bozsam terbiyesizce mi olur

• Hayır olmaz tam tersine Böyle olur (😎🚬)

• Günah olurmu acaba ya vicdanım yapmamaktan yana ama en azından öyle bise yaparsam bu kez ezilmemis olurum gibi geliyor

En İyi Kız Görüşü

• Bence kafana takmamaya calis biliyom zor ama zamanla yapabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç bir şeyi kafan takmamalısın. Önünde bir engel olabilir ama bunu kusur olarak görme, kim senin senden bir farkı yok.

1|0
    0|0
  • Umursa ma ins onlar beter olurlar düşünme sen

1|0
    0|0

• Boz istediğini yap karşında medeni insan yok Cunku ama daha fazla ustune gelir oda

• Nerenle dalga gexikiyor algilamadik

1|0
    0|0
  • takma lütfen

1|0
    0|0
  • İnsanların alayı şe*refsiz.

1|0
    0|0
  • Biraz angresif ol sert dur cesaret alamasın kimse

1|0
    0|0
    • Boyle de yaptim bir dönem hatta asosyal oldum yüz bulmasinlar diye ama olmadigim karaktere bürünmek zor insan zorlanıyor bide ben aksine neşeli biriyimdir

• Herkesle muhattap olma ozaman mesafe iyidir

• Sen çok takıyor olabilirsin hiç takma kendin ile barış

1|0
    0|0
  • Sorunun ne?

0|0
    0|0

• İşte tek sorun buna inanıyor olman. Kısa olduğu için neden bir şey yerine konulmasın ki insan? Bak Emilia Clarke'a milyonların gönlünde yatıyor. Boy ne zaman sevgiye engel olmuş

• Ben ondan daha kısa ve celimsizim tam anlamıyla çocuk goruntusu

• tkmma boşver valla uzme kednini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...