Dünya'yı değiştirebilme şansına sahip olsaydınız neleri değiştirirdiniz?

Evet arkadaşlar soru gayet açık. Değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
Güncel!!
Güncel.

1|1
22|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Siyasetçileri annelerden oluştururdum sosyal adalet için gerekli adımları atardım eşitlik için çabalardım ülke sınırlarına uyuz olurum tüm sınırları kaldırır, yüz elli milyon çocuk emekçiyi sadece çocuk yaptırırdım. Tüm dünyayı hem engelli hem de normal insanlar için eşitlerdim. Paraları kabartmalı yaptırır görme engellilere jest yapardım buna takığım. Kİtap okumayı zorunlu yapardım dikdatörlük olarak.
    Kişisel gelişim için herkese ulaşacak ağ kurardım böyle bir dünyada herkesi psikolojik testlerden geçirtip potansiyel suçlu olasılıkları ile herkesin kabiliyeti ve psikolojisine göre meslek sahibi olmalarını sağlar kasapları doktor, malları hukukçu, paragözleri ve sapıkları öğretmen yapmazdım.

0|1
    0|0
    • Bunların sonuçlarının iyi olduğunu mu düşünüyorsun

• @Rabbi___ ütopyam bu gerçek olma ihtimali sıfır olan hayal ben gerçekleştireceğim şeyleri hayal etmem yaparım zaten dünyayı bize kim bırakacak?

Gerçeği şöyle kendimden mesulüm kendime bakarım egoist ya da bencillik olabilir ama kimseye kefil olup güvenilmeyecek zamanda ben elimi birileri için taşın altına koyarken Onlar beni satabilecekken Ataol Behramoğlu Tek Başınalık şiiri gibi genel durum.

• Güzel soru herşey böyle kalsın sıkıntı yok 😇

1|1
    0|0
  • insanların beynini %90 oranında kullanabilmesini sağlardım %100 değil çünkü keşfedilmesi gereken yerler kalmasini isterdim :)

0|1
    0|0
  • Insanlari

0|1
    0|0
  • Bazı şeyleri 😄

0|1
    0|0
  • düşünceleri.

0|1
    0|0
  • kötü insanları iyi yapardım ne olduysa kötülükten oldu

0|1
    0|0
  • İnsanları

0|1
    0|0
  • Tecavuzculer i
    Çocuk istismarı yapanları
    Ana babasına eziyet edenleri
    Yok ederdim

0|1
    0|0
  • İsraili sirbistani amerikayi rusyayi cini merhametli ulkeler yapardim

1|1
    0|0
  • ''Herkes dünyayı değiştirmek ister ancak kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.''
    Yorumları okuyunca ne kadar bilgece söylenmiş olduğunu anladım.

0|1
    0|0
  • Dünyayı değiştirmek istedim, ama sonunda fark ettim ki, değiştirmeye gücümün tek yettiği şey kendimdim. Aldous Huxley

0|1
    0|0
  • İnsanları sadakatli varlıklar haline getirirdim, sınavlarda kopya çekilmesini önlerdim, çocuk istismarı diye bir şey olmazdı...

0|1
    0|0
  • yobaz herkesi öldürürdüm

0|1
    0|0
  • dunyayi

0|1
    0|0
  • Herkesin zengin olmasını isterdim.
    Fakirlerin ve köylülerin ezildiği bir dünya istemezdim..

0|1
    0|0
  • İnsanların bencillik duygusunu

0|1
    0|0
  • Savaşlari, haksizliklari, esitsizlikleri, mutsuz cocuklari ve hor gorulen hayvanlari

0|1
    0|0
  • Dünyayı yok ederdim.

0|1
    0|0
  • öyle bir şey olmayacağına göre :D

0|0
    0|0
  • Bu dunyada birsey degismez. Hicbirsey.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adaleti tam manasıyla sağlamaya odaklanır ve savaş için para harcanmasını yasaklar, o paraları faydalı işler için kullanırdım. İnsanları dinine göre değil niyetine göre ayırırdım. Bilime odaklanır teknolojinin iyi yönde gelişmesine olanak sağlardım. vb..

0|1
    0|0
  • savası bencilliği

0|1
    0|0
  • mezopotamya faresi krtleri yok ederdim

1|2
    0|0
  • İlk is yalancilari ortadan kaldirmak olurdu

0|1
    0|0
  • oww aklıma fena çılgın bşy geldi :D
    Eger öyle birşey olsaydı herkes gün sonunda tüm yaşadıklarını unutup dünyaya yeniden başlamasını isterdim fakat her gün başkasının bedende :) Artık şansına ne gelirse

0|1
    0|0
  • Pkklilari ibret alem için canlı yayında taksim meydanında asardim

0|1
    0|0
    • Al işte zihniyete bak. Kardeş her şeyin en başındasın neden geniş düşünmüyorsun.

• İçini dışına çıkarırdım (dünyanın) böylece hiçbir sıkıntı kalmazdı :)

0|1
    0|0
  • Allah'ın dediği olurdu yine

0|1
    0|0
  • Ülkede ki uçkurcu zihniyeti...

0|1
    0|0
  • gezegen komple arızalı neyi değiştiricen ki..

0|1
    0|0
  • ağrı dağı ile everest dağının yerini değişirdim

0|0
    0|0
  • Insanları

0|0
    0|0
Yükleniyor...