Üst Üste Gördüğünüz Rüyanız Oldu mu?

Valla ben bir siyah Nokta görüyordum hep yavaş yavaş ilerliyordu bağırma çağırma gibi eylemler yapıyordum sesim çıkmıyodu. Uyanamıyordum falan o dönemler geçti 3 4 kere gördüm bu rüyayı. Sizlerde oldu mu hiç

Güncellemeler:
Evet yorumları bekliyorum.

0|1
56

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Üst dişlerimin döküldüğünü görüyordum bir dönem. Sonra oturarak paraşütle uçtuğumu görüyordum. Bir ara da yüksek bir yerden yere çakılacak gibiyken uyanırdım hep.

0|1
    0|0
    • İyi çakılmadın hiç :)

• Çakıldığını görenler genelde kalp krizi geçirip ölüyormuş heyecandan uyku sırasında. Bunu öğrendiğimden beri kendimi uyandırırım zorla. 😀

• Zamanla düzelirsin İnşallah Yok ya o kadar da kötü değil

• olduysa da hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Bataklikta batmak, yerden para toplamak, bicaklanmak-silahla vurulmak kadrolu ruyalarimdir.

0|1
    0|0
    • Buyuk bir bataklik fobim vardir, beni cok etkiler batakliklar ve esrarengiz gelir , bunu yilda 6-7 kez goruyorum sanirim

• Aynen , artik diyorum yine mi bu ruyanin icindeyim :P iyiye yormak lazimmis ruyalari yinede

• Yok o piskolojiden dolayıdır muhtamelen siyah nokta oluyordu banada geçti tabi uzun zaman oldu

• rüya değil. karabasan türkçe meali.. :) uyku felci.. rüyanda bildiğin sureleri oku mazallah başka şeyler gelmesin basına :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Anlatsam inanmazsın o yüzden anlatmıycam 🤔

0|1
    0|0
  • ayen oluyor

0|1
    0|0
  • ben karmakarışık, bulmaca gibi şeyler görüyorum onları mükemmel bir şekilde birleştirmeye çalışıyorum öyle strese giriyorum ki... genelde ateşim çıktığında görüyorum bu tarz rüyaları

0|1
    0|0
  • bir ara dizi çekmiştim bildiğin devam şeklinde rüya gördüm

0|1
    0|0
  • Benim fix kabusum şudur: siyah ve gitgide daralan bir düzlem

0|1
    0|0
    • Kardeşim aynısı iste ne halt bu çözemedim

• Valla insan tuhaf bicimde geriliyor bende anlamadım

• Dün rüyamda Dzemaili yi dövüyodum la ahsah

0|0