Sarılmayı sever misiniz? Sizce de sarılmak mutluluk vermiyor mu?

Merhaba arkadaşlar...
Yine bir sıkıntı sorusuyla daha buradayız...
Tanımadığınız bir insan, hatta ben, üzerimde "Hug Me" yazan bir t-shirt ile yolda yürürken birden gelip size sımsıkı sarılıyorum ve "Üzülmek için fazla iyisin" deyip teşekkür ederim arkamı dönüp gidiyorum.

Evet arkadaşlar tepkileri görelim, eğlenceli arkadaşları bekliyorum

👉☃Sarılmayı Sever Misiniz? Sizce'de Sarılmak Mutluluk Vermiyor Mu😻👈?

Güncellemeler:
Soruyu cevaplayan arkadaşlara, eig'ler seçildikten sonra, içinizden birine ufak bir hediye olacak :)
Eigler, seçildi sırada ufak hediyemiz de, ben görüş yapanlar arasında kura çektim dediğim gibi %100 torpil yok şans olarak.
Seçilen iki kişi olsun dedim,2 tane isim çektim..
Arasından biri alacak hediyeyi, ama nasıl mı?
Buraya etiket yapacağım, ikisini de, ilk kim paylaştığı görüşün altına görüş yorumu atarsa o kazanacak..
Ve ya ikisi de gözden kaçırıp atmayacak ve hediye eige kalacak :D

(AkşamOnlineOlurum)

@__Victoria__
@Tomrisshatun

13|2
65|20

En İyi Kız Görüşü

• Sarılmak bazen bir ihtiyaç bazense yoksunluğunu hissettiğin ne varsa tamamlama güdüsüyle yaptığın bir eylemdir. Annene sarılırsın şefkatiyle huzur bulursun.
    Babana sarılırsın sevgisiyle, gücüyle kendini güvende hissedersin.
    Dostuna sarılırsın varlığıyla yalnız olmadığını hissedersin.
    Sevdiğine sarılırsın kokusuyla kalbinin ilk defa çarpışını hissedersin tüm benliğinle. Mutluluğa dokunursun teniyle.
    Bazense huzuru koklatmak, güven vermek, verdiğin değeri karşıya geçirmek, iyi hissettirmek için sen sarılırsın.
    Sarılmak öpmek gibi değil. Sarılmak basit hiç değil. Sarılmak çok özel ve kuvvetli bir eylem. Özel insanlarla olduğunda çok daha vazgeçilmez olur.
    Detaydaki soruna gelecek olursak, Bu soruyu iki başlık altında inceleyelim.
    Gerçekçi yorum;
    İter, many*k mısın nesin çekil şurdan.
    Allah'ım neden ben :S derim.
    Gerçekçi olmayan yorum;
    Oouuvvv minik pandam benim sen sarıldın ya sanki jüpiterin halkasını başıma tac ettin.
    Sanki, sanki Haryy'nin sihirli değneğiyle kalbime mutluluk serpiştirdin..
    Hayallerime hayat verdin ❤
    Falan Asjgss saçmalamayı pek beceremem :p

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Soru çok iyi. Sarılma ve okşamanın bilimsel olarak olumsuz durumlarda iyileştirmeye çok büyük katkısı olduğu ispatlandı.
    Mesela travma durumlarında sevgililerin birbirine sarılıp teskin etmesi, okşaması ilk anda ilaçtan daha etkili.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 64

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 19

Yükleniyor...