Sizde sevdiklerinizi kaybetmekten korkuyor musunuz?

Sebebini bilmiyorum ama sen 2 haftadır ailemi kaybetmekten çok korkar oldum. Neredeyse her gün bu saatlere kadar oturuyorum, anneme babama bir şey olursa diye çok korkuyorum. Telefonumun zil sesini dahi daha yüksek çıkan bir melodi ile değiştirdim. Psikolojik olarak sizde de böyle durumlar oldu mu hiç? Aile ya da sevdiğinizi kaybetme korkusu? Neler yaptınız?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• senin kadar değil ama korkuyorum. hepimiz bir gün teker teker gideceğiz, bunun çaresi yok.. bu kadar ince düşünme, hayatı kendine zindan edersin yoksa.. ayrıca bu korkunun bilimsel bir adı da var ve tedavi gerektiriyor.. çok takıntı yaparsan bir psikologa gitmen gerebilir.. ayrıca manevi olarak rahatlaman için bol bol dua..

0|1
    0|0
    • Psikolog bende düşünüyorum. Önceleri bu kadar değildi. Teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyi kabeder insan. hiç kaybolmayacakmış gibi tutunduğu şeylerde kaybolur. istekler, hevesler, hayaller. o yüzden çok sarılmamak gerek ki gidiyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende ayni seyi dedeme karşı hissediyorum :(

0|1
    0|0
    • Çok değişik bir duygu, yani fikir vermek isterim sana ama bende bazen çıkar yol bulamıyorum.

• Bosver hersey olacağına varır cokda dusunmemek lazim ama insaniz iste vicdanimiz var

• Kaybetmekten her daim korkarım sevdiğim şey ve kişilerin

0|1
    0|0
  • ALLAH uzun ömürler versin inşaALLAH... Kötü düşünme bazen değil bana da sürekli oluyor. Sadece sürekli dua et tövbe çek ailene belli etme :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel yorumun için. Duygularımı çok belli eden biri değilim. Elimden geldiği kadar çok vakit geçirmeye çalışıyorum onlarla.

• Bazen evet çok sevdiğim için korkuyorum

0|0
    0|0
  • Teror olaylari ve bomba olaylari arttigindan beri o korkuyla bogusuyorum

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum korkma sende

0|0
    0|0
  • Bu hayatta en korktugum sey kimseyi üzmek istemiyorum

0|1
    0|0