Sizce Adnan Oktar gerçek bir hoca midir?

Yorumlarinizi bekliyorum.
🙏

0|0
15|37

En İyi Erkek Görüşü

• her avuç toprağını imanlı atalarımın kanlarıyla sulayarak devr aldığım memleketimde imanı ve yaradanı böyle bir adam mı temsil edecekti?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana kalırsa zekiliğinden dolayı delirmiş bir adam. Savunmuyorum kedicik saçmalığından tut kendi dünya görüşüne kdr nefret ediorum. Ama adamın bir tane evrimle alakalı kitabını okudum mantıklıydı 😕 sonra şizofren teşhisi konmuş 😕 Allah affetsin ne diyim

0|0
    0|0
    • Asıl adı harun yahyadır bu arada

• Biliyorum adam bir tane bile sure bilmiyor hoca sifatiyla televizyonlara cikip vaaz veriyor. ohoooo adı daha nelere karışmış nelereeeeeee

• Adam gerçekten deli. Yanındakileri hiç anlamıorum ztn. Benim mantık boyutumun ötesindeler. Ama çok kitabı var adamın. Ve bir kısmı mantıklıydı. Delirmiş işte sonradan

Erkekler Ne Diyor 36

• Sızıntı dergisi zamanı Harun Yahya ismi ile İslami makale yazarken iyiydi sonradan ne oldu ise sapıttı Allah akıl fikir versin.
    Aklınca modern islam görüşü sergiliyor, modern islam adı altında siyonizmi işliyor.
    Sabetaisttir kendisi

0|0
    0|0
  • Üni yıllarımda o kadar çok değerli kitabını okuduğum ve hatta ismini mütevazilik sebebiyle kullanmayıp Harun Yahya adıyla kitap çıkartan birisidir Adnan Oktar, şu andaki şaklaban hali gerçekten şaşırtıcı..
    şu habere inanmak isterim her daim;
    https://pbs.twimg.com/media/B469I2hCIAA21Uo.jpg

0|0
    0|0
  • Var işte öyle ziyan tipler, zeki ama zeki olduğu kadar da meziyetten yoksun biri.

0|0
    0|0
  • Böyle bir soru beklemiyordum adnan hoca neysede yanındaki kadınlar senden bende zeki bir ara haberlerde çıktı kaç üniversite bitirmişler vay lan vay dedim :D

0|0
    0|0
    • Orası öyle de hareketleri sınırlı o pisi pisilerin silikonlari patlamasin diye 😄

• Bak bu konuda haklısın silikon olduğu aşırı belli ama kızlar silikon olduğunu bile bile kıskanıyorlar onu anlamadım :D

• neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Şaklabanın teki...

0|0
    0|0
  • Harun yahya ismiyle harika kitapları var bu adamın gsrip şekilde ama adnan oktar olrak başka bişi ya adam iki yüzlü

0|1
    0|0
  • Adam kedicikleriyle mutlu

0|0
    0|0
  • tabikide değil

0|0
    0|0
  • mokoko hocası bence

0|0
    0|0
  • Seks antrenörü.

0|0
    0|0
  • Noin

0|0
    0|0
  • Bu memlekette hoca işini bilen ve istediği kazanımı elde eden kurnaz şahsiyet olarak algılanıyorsa evet hoca hemde ultra giga hoca :)

0|0
    0|0
  • o değilde kediciklerin görüşleri acayip geliyor bana

0|0
    0|0
  • severek takip ediyoruz XD

0|0
    0|0
  • ne cübbeli ne adnan oktar bunlar hoca falan değil

0|0
    0|0
  • Şaklabanlar ne zamandan beri hoca olmuş

0|0
    0|0
  • Ne hocası ya tam bir yaratık :D :D :D

0|0
    0|0
  • iyi bir güzel kardeşim olduğunu biliyorum..

0|0
    0|0
  • Bir proje!! Fethullah Gülen gibi

0|0
    0|0
    • Islam dinini baskalastirmaya çalışıyor kendisi

• Bizi olabildiğince yok etmeye... çünkü bizim toplum ahlakımız.. Dinin hoşgörüsüne , iyiliğine , değerlere paralel gider... bizi ya dusunemeyeen sapkın yobazlara ve hep geriye giden ya da sapkın sapıklara çevirip bizi be kültürümüzü yok etmek için.. Bir çok tarihat vs.. hep birer proje olarak kullanılmıştır...

• Maşallah hocam

0|0
    0|0
  • Degil bence

0|0
    0|0
  • salağnj tekidir ne hocası

0|0
    0|0
  • Hoca değil Müşriktir.

0|0
    0|0
  • Şarlatanın teki.

0|0
    0|0
  • Sakina savundugum manasina gelmesin ama evrime ve ateistlige darbe vuran bir adam

0|0
    0|0
  • delinin teki

0|0
    0|0
  • onun gibi hocanın ben bu günde yarın da, hatta gelecek günlerde de mk... :D

0|0
    0|0
  • Tam bir o. c o adam

0|0
    0|0
  • bu akşam çatalcada ki villasına gidicem sorarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 14

• Hoca derken din manasındaysa tabi ki hayır ama sapkınlıkta saptırmakta iyi bir öğretmen

0|1
    0|0
    • Allah kahhar sıfatıyla kahretsin denecek başka birşey yok

• Allah hidayet versin hidayeti nasip değilse milleti saptırmadan kahretsin onu ve onun gibileri

• Kediciklerindenim 😄

0|0
    0|0
  • yok yaa nerdee

0|0
    0|0
  • Hayır, sosyete hocası.

0|0
    0|0
  • Hee gerçek.

0|0
    0|0
  • Şaklaban

0|0
    0|0
  • Evet tanıyorum 😂😂 kedigillerin babası💘

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır

0|0
    0|0
  • Çok imanlı maşallah.

0|0
    0|0
  • gerçek adı harun yahya bir zamanlr dini anlatan çok güzel kitapları vardı sonra programa başladı bozdu kendini 😂😂

0|0
    0|0
  • Maymundur😃

0|0
    0|0
  • Adam da karizma Allah var :D böyle hocalık oluyorsa bende olayım :D

0|0
    0|0
  • o kim

0|0
    0|0
  • Yahudi len o