Bu gidişat ne olucak?

Erkekleşen kadınlar,
kadınlaşan erkekler,
büyük gibi davranan çocuklar,
genç gibi davranan yaşlılar...
Hayasız ve arsız bir gençlik!

En kötüsü de hayasızlığa alışmamız ve tüm bu anormallikleri normal karşılıyor oluşumuz!

1|5
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü insanlarda artık bu durumdan şikayet etmiyorlar... yapılarına kişiliklerine daha uygun sıkılmaz halde bunu kaldırabiliyorlar.. birbirlerinden örnek alınan bir özenti toplum olmuşumuz... Ülkemi seviyorum ama insanlar bakınca aynı kanaatte değilim...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Batı'nın vahşi yanlarını tükettiğimiz için böyle eğitime, ilim bilgi edinmeye sırt çevirip rahatımıza düşkünlüğümüzden oluyor. Milletin işine geliyor halkın bu hali zira istedikleri gibi gemileri yürütüyorlar biri ses etse hemen yok ediliyor ya da artık ar damarları çatlamış utanmadan yapıyorlar.

Nusret bilmem ne sapığı bugün sözlükte gördüm kadını taciz ettiği videoyu paylaşmış Acun'un programında mı ne işte korkunç tv! Tükürsem boşa gidecek susayım bari

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Vallah kardeş herşey aileden gelir artık aileler çağdaşlık adı altında pzevenklesmeye basladılar ama Allah biliyo kim neden ne niyetle yaşıyo kızlar 10 sene sonra sokakta bikiniyle gezmeye başlars şaşırmam aileleride buna göz yumup susarak aslında büyük bir suç işliyolar çünkü çocukların yaptığı her günaha ortak oluyolar böylece ama her konuya gelince kafaları çalışıyo dine gelince aptallaşıyolar kalbimiz temiz deyip geçiyolar Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Rahatla sende redpull ic

1|0
    0|0
  • Tam benim sorularim benim kafa yapim.

1|1
    0|0
  • eğitim şart. :))) şaka bir tarafa bu durum bir toplumun komplekslerinin sonucudur.

1|0
    0|0
  • 1 ve 2'de haklısın ama her çocukta büyük gibi davranma var bu 1000 yıl öncede böyleydi. genç gibi davranan yaşlılar ise menepoz ve atropoz sonucu.

arsızlığa lafım yok çünkü aile terbiyesi yok.

1|0
    0|0
  • herkes özgürlük üzerine konuşuyor asluında oldukça özgür bir toplumda yaşıyoruz ve giderek dahada özgürleşen tabi toplum özgürleştikçe ahlaksızlık ayyuka çıkıyor. sen daha dur bizden sonraki nesilin anne baba olacağı dönemler gerçekten içler acısı olacak

1|0
    0|0
  • ilk ikisi doğru üçüncü ve dördüncüden bizene herkesi hayatı istediği gib davranır hayasız gençlik konusu gerçekten çok kötü evet son olarak.

1|0
    0|0
    • Düşman bizi öldürünce değil düşmanlarımıza benzediğimizde kaybetmişizdir.. Bu yüzden davranışlarda ki bozukluklar da onemli

• Yaşlandık be uğraşamıyoruz artık.

1|0
    0|0
  • Nefis bir soru olmuş.

1|1
    0|0
  • gerçekten çok derın bır konu
    herkesın yaradılış amacı var
    bu amacın dışına taşarsak olacagı bu
    ozgurluk eşıtlık dıye dıye
    anneye babaya kadına kocaya saygı yok
    boylesın toplumda yok olacak

1|0
    0|0
  • herşeyin gittikçe anlık olan bir durumu yaşıyoruz.

1|1
    0|0
    • Tipki batililar gibi, onlara benzemeye çalismakla, benzemeyeni dislamakla biz kaybettik bence kurtulus savasini sonrasi :/

• AKP herkese ayni yasklasiyor bence ancak kendi kendini dislayanlar var sadece toplumun huzursuzlugundan keyif alanlar var Hukukugumuz tabi ki mukemmel degil insallah olucak o yonden gelismesini cani gonelden istiyorum, ideoloji yasalarin, darbe yasalarin hala var oldugu bir hukukdan hayir bekleyemyiz zaten , iç çeliski içimizde ki hainler, teroristler oldukca hep olur, umarim bu çeliskiler olmadan da goruruz ulkemizi.

• Haklısın bende senin gibi düşünüyorum. Ne kadar ortak yanımız var. Evlenelim mi?

1|0
    0|0
  • Ben normal karşılamıyorum

1|0
    0|0
  • Asla normal karşılamıyorum ama insanlara birşeyler anlatıp da üstüne kötü olmaktan gına geldi

1|0
    0|0
  • soruyu sevip gidiyorum :/ cevabım yok..

1|0
    0|0
  • sonumuz hayır olsun ne dıyım

1|0
    0|0
  • doğanın dengesi her anlamda her yanda bozuldu

1|0
    0|0
    • Evet sebze, meyve en temel budayin genetigi ile oynaniyor, bu davranislarimiza da yansidigini duymustum bence dogru, ve dabbe-tul-arz dedigimiz kiyamet alametinin toprak çikacagi yaziyor aslinda herseyin geneteiginin bozulmasi insanlarinda bundan kaçisi olmayisi (butun dunya bunlari tuketiyor) oldugunu dusunuyorum..

• seninle özel konuşmak istediğim bir konu var yazar mısın bana?

1|0
    0|0
  • Televizyon televizyon televizyon.
    Gelismis en son teknolojik silahtir...

1|0
    0|0
    • Katiliyorum TV zaten her seyin basi :/

• Nefret ediyorum o makinadan.
      Insanlarimizi yonetiyorlar..
      Tv ne isterse insanlar onu yapiyor robatlasti herkese lux yasam lanse ediliyor:/

• Evet malesef , masonlarin kuklasi olduk zaten , hepsi onlarin urunu, ve dusun bunlar dunyanin %1 en zenginleri ve geri kalan %99 yonetiyorlar ,, ne kadar da kolar manipule olmak, yani tum hilelikleri biliyor ve uyguluyorlar , dunya da ki herkes bunun farkinda olsa islerin gidisati kesinlikle degisirdi :) ve bence yavas yavas da olsa uyanmaya basliyoruz Allah izin verirse daha fazla bizi uyutamazlar

• yuce dinimizin emir ve yasaklarini umursamazlarsa olacagi bu
    peygamberimizinde dedigi gibi kadina benzeyen erkege. erkege benziyen kadina lanet olsun.
    once namus olmasi lazim insanda bir ar damari olmasi lazim genclikte her boku yiyip ii aile annesi ve babasi olamaz kimse
    onlarin cocuklarida kendileri gibi sapitmis olur.

0|0
    0|0
  • Böyle olmanız iyi

1|0
    0|0
  • Kıyamet

1|0
    0|0
  • Erkekler kadınlara benzeyecek;kadınlar erkeklere benzeyecek. Kıyamet alametleri

1|0
    0|0
  • Ancak bu kadar güzel özetlenebilrdi. Haklısınız malesef

1|0
    0|0
  • Buyuk neslin icindeki edepsiz cok cok daha kuculmus ve azalmis sekilde yeni nesilde distan cikti

0|0
    0|0
    • Gorusunu açiklarmisin lutfen?

• Çogunluk oyle biliyor fakat tam olarak bir agactan bahsediliyor ve kökü soy anlamina gelen kelimeyle bahsediliyor yani soy agaci, dunyadaki seylerin tamami o agactan yaratilmistir, biraz dusun dunyada sadece nitrat yiyen bakterilerde ureme dursa 1 hafta icinde insanlar dahil tum canlilar icecek su bulamaz ölür

• oylemi ya ilk defa duydum bunu nitrat ne ise yariyor ki?

Kızlar Ne Diyor 7

• Kıyamet kopacak knk

1|0
    0|0
  • Kıyamet alametleri işte.

1|0
    0|0
  • Bize gerekenler
    ●okumak
    ●okuduklarımızı uygulamak
    ●okuduklarımızı öğretmek
    Özetle FARKINDALIK oluşturmalıyız. Yoksa...

1|0
    0|0
  • Sonumuz kötü..

1|0
    0|0
  • Çok doğru malesef..

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Toplum helak olacak.