Abimin şu yaptığı karaktersizlik değil de nedir?

yeğenim hastalanmış doktorda onlara bir vitamin şurubu önermiş ama bu şurup sadece büyük şehirlerde bulunuyomuş. abim "yeter ki bulun parayı size göndericem" dedi. kızılaydaki tüm eczanelere sordum en sonunda biri sipariş üzerine getirtti. üstelik 2 şişe isterken bunu bize bir anda değil parça parça istedi ve eczaneye birkaç kez gittim. şurubun tanesi de baya pahalı bişey ve ailemin elinde para yoktu benimde elimde tüm sene boyunca harçlıklarımdan arttırıp biriktirdiğim parayı vermek zorunda kaldım. gönderdikten sonra annem abimi aradı ve "kız biriktirdiği tüm parasını verdi, sende kardeşine şurubun parasını gönder" dedi. abimde yan çizip "oğlum onun yeğeni utanmadan parasını mı istiyo" demiş. annemde "kayinçona, baldızlarına para gönderiyosun bir kardeşine mi gelince yan çiziyosun" dediğinde de " onlar üniversite okuyo, senin kızında üniversite okusa gönderirdim ama onda o potansiyel yok" diyerek beni de bir güzel aşağıladı. hadi parasını geçtim ama bir insan kardeşine bu kadar düşman kesilir mi?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Karakter meselesi karakter parayla satılmıyo yapıcak birşey yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle saçma yorumlari takma para biriktirmeli bilinçli insan benim cevremdekiler hatta tüm ailem biriktirir bunun neresi çocuksa anlamadım neyse sinir oldum :D abin baya karaktersizlik yapmış ona inat git çalış uniyi kazan bence yeni mufredat konular daha basitlesti dershane özel hocayada gerek yok açarsın youtubedan dinlerdim bir sürü hoca var universite okumak her zaman kârlıdır isinde olur kariyerinde abinede güzel bir cevap olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ablam benim herşeyim

0|0
    0|0
  • nedir senin bu cektigin :)

0|0
    0|0
  • Çok ayip etmiş harbiden

0|0
    0|0
  • Karaktersizliktir

0|0
    0|0
  • Papaz her zaman pilav yemez birdaha isi dustugunde kendin isini kendin hallet dersin olur biter abinin yaptigida ayip

0|0
    0|0
  • abin karaktersizlıkte master yapmıs...

0|0
    0|0
  • Kan bağı olmakla abilik olmuyor

0|0
    0|0
  • Herkezin bir derdi var bu mına kodumn dünyasında ya dertsşz insan yok hiç

0|0
    0|0
  • tam bir serefsizmis ya

0|0
    0|0
  • Belli ki abinin yarası var baksana öz ailesine yamuk yapmış

0|0
    0|0
  • Ailevi işler hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama var oyle şerefsız abı bırtanede bende var

0|0
    0|0
  • sen haketmişsin valla

0|0
    0|0
  • Abin diye kotu yazmicam ama karektersizlik bu

0|0
    0|0
  • aptallık

0|0
    0|0
  • harbiden ayıp etmiş

0|0
    0|0
  • Öğle abi olmaz olsun.

0|0
    0|0
  • kartaliçe senin sorunu tam 33 defa baştan sona okudum bir şey anlamadım. sen 9 yaşın da çocuk musun ki harçlık biriktiyorsun kartaliçe. allah bilir kumbaran da vardır senin. abin yanlış bir şey yapmış ama ne yapmış anlamadım doğrusu. yok kayınço yok baldız yok görümce kafam karıştı valla.

0|0
    0|0
    • Para biriktirmem sana tuhaf mı geldi. Küçümsenecek alay edilecek bir durum değil bu sana da öneririm tutumlu olmayı öğretir

• Kimseyi inandırmak zorunda değilim

• inanmadım ki zaten. hoşçakal.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmaz tabii, haklısın sonuna kadar, ama yinede nefret etme , kin besleme.

1|2
    0|0
  • Onun karısı var ya hep aklına o sokuyodur hadi parayı yollamam dedin yiğenin zaten çocuk senin bişe olmaz ama ne diye küçük düşürüyo kızım gir üni sınavlarına oku çatlasın ondanda para alma

0|0
    0|0
  • Sen haklısın ama verilen mal geri alınmaz kardeşim sende ayıp etmişsin

0|0
    0|0
    • Parayı isteyen annemdi ayrıca şöyle bir durum var aldığı maaş gayet iyiyken benim biriktirdiğim paraya mı göz dikti

• Daha neler hayvana bak

0|0
    0|0
  • Ya yuh be ayıptır

0|0
    0|0
Yükleniyor...