Abimin şu yaptığı karaktersizlik değil de nedir?

yeğenim hastalanmış doktorda onlara bir vitamin şurubu önermiş ama bu şurup sadece büyük şehirlerde bulunuyomuş. abim "yeter ki bulun parayı size göndericem" dedi. kızılaydaki tüm eczanelere sordum en sonunda biri sipariş üzerine getirtti. üstelik 2 şişe isterken bunu bize bir anda değil parça parça istedi ve eczaneye birkaç kez gittim. şurubun tanesi de baya pahalı bişey ve ailemin elinde para yoktu benimde elimde tüm sene boyunca harçlıklarımdan arttırıp biriktirdiğim parayı vermek zorunda kaldım. gönderdikten sonra annem abimi aradı ve "kız biriktirdiği tüm parasını verdi, sende kardeşine şurubun parasını gönder" dedi. abimde yan çizip "oğlum onun yeğeni utanmadan parasını mı istiyo" demiş. annemde "kayinçona, baldızlarına para gönderiyosun bir kardeşine mi gelince yan çiziyosun" dediğinde de " onlar üniversite okuyo, senin kızında üniversite okusa gönderirdim ama onda o potansiyel yok" diyerek beni de bir güzel aşağıladı. hadi parasını geçtim ama bir insan kardeşine bu kadar düşman kesilir mi?

0|0

Erkekler Ne Diyor 19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...