Eşinizle arkadaşlarınızın aynı ortamda oturmasına müsade eder misiniz?

İyi geceler millet.
Evli olduğunuzu farz edelim, gayet hoş bir eşiniz var, gerek endamı ile gerekse kültürlü görüşleri ile dikkat çeken. Eve erkek arkadaşlarınız geldiği vakit eşinizin sizinle oturmasında bir sakınca görür müsünüz (baylara sorum), veya aynı şekilde kız arkadaşlarınızın geldiğini düşünün, eşinizle bir aynı odanın havasını solumasına izin verir misiniz (bayanlara sorum)?

0|0
38|55

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendikten sonra hiç bir arkadaşım benim evime gelemez ne işi var evde çok görüşmek istiyosa dışarda kafede beni görür derdini anlatır basar gider

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz Karadenizliyiz, benim ailem de onunki de. Bu konuda ikimizin de orfu adeti bellidir. Eve yakin akraba harici bekar adam alinmaz. Esiyle gelenle de, yemekte ayni sofrada oturulur, yenilir icilir. Sonra erkekler oturma odasinda , kadinlar mutfakta oturur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Evli bir çift gelirse birlikte otururuz ama onun dışında, sadece erkek arkadaşlarımın arasında eşimin ne işi var? Aynı şekilde sadece eşimin arkadaşları gelmişse onların arasında benim ne işim var?

1|0
    0|0
  • hayır. evli olursam evime damsız girilmez efenim.

2|0
    0|0
  • 1-si güvenmediğim bir insanla evlenmem
    2-si evli olduğumu varsayalım güvenmediğim insanları zaten evime davet etmem

4|0
    0|0
  • Eğer gelenler arasında kadın yoksa ben çok hoş bulmuyorum açıkcası. Tabi iki merhabalaşma olacak falan ama çok yanlarında kalması onuda rahatsız edebilir.

1|0
    0|0
  • Şu zamanda kimseye güvenemezsin..

1|0
    0|0
  • Bizimkiler yan göz ile bakmaz, yan gözle bakanı da yamulturlar. Problem yok.

1|0
    0|0
  • kişisine göre değişir

1|0
    0|0
  • Etmem

2|0
    0|0
  • Ben eşimin arkadaşlarımın yanında oturmasına karşıyım katiyen

1|0
    0|0
  • Haremlik selamlık uygulamam hayatımda

1|0
    0|0
  • Hyr oturtmam

2|0
    0|0
  • Hayır. knsnlkle

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • arkadaşımsa vardır bir bildiğim, herkesi eve almam.

0|0
    0|0
  • Gerçek koca tabiki eşinin yüzünü bile göstermez.

1|0
    0|0
  • Herkes eve giremez. Güvendiğim kişi evime gireceğine göre bir sorun olmaz diye düşünürüm. Zaten sorun olduğunu sezersem çok fena olur.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Cam kavanoza koyup saklayacak halimiz yok ya

1|0
    0|0
  • Eve erkek arkadaşımı yanında eşleri ya da annesi kardeşi ya da bir sevgilisi olmadan almam ki zâten o erkekte gelmemesi gerek öyle olduğu için

0|0
    0|0
  • seviyesiz arkadaşlarım olmaz benim seviyeli ve ahlaklı arkadaşlarım olacağı için eşimin'de benimle oturmasında herhangi bir sakınca görmüyorum

0|0
    0|0
  • İzin vermem

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya zaten erkek arkadaşlarımda öyle bişey etmez hepsine güvenim sonsuz

0|0
    0|0
  • ederimmm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Sakıncası yok anlayışlı biriyim

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben bir bekar olarak diyorum ki benim evime giren kişiye zaten güvendiğim için yanimdadir. Yoksa guvenmeyecegim kişiyi neden evime alayım ki ben.

0|0
    0|0
  • eve gelmiş ise güvenmişimdir

0|0
    0|0
  • Sanırım izin vermem bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İzin vermem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 37

• Eşimin bekar arkadaşlarının evimde işi yok, kız arkadaşlarımın arasında da eşimin işi yok.
    Yani hayır.

1|0
    0|0
  • eğer kız güzel ama salaksa senelerdir tanıyosam ailesi de dahil ve sevgilisi varsa sorun yok çünkü salak sonuçta bir de sevgilisi var :D eşimin zaten huyunu suyunu biliyorum bana kök söktürüyo başkasına bakamaz benle ilgilenmekten :D

1|0
    0|0
  • Olabilir ben sorun etmem...

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide o otursun ben calışırm :D

1|0
    0|0
  • İzin veririm elbette bende aynı ortamdaysam hicbir problem yok demektir

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir

1|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyor Kİ: neden olmasın? gurur bile duyarım ne güzel arkadaşlarımla anlaşabilen bir sevgilim var diye

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru abi? Arap ülkesi miyiz?

0|0
    0|0
    • bir avrupa ülkeside değiliz bilader

• Avrupalılık veya batılılıkla alakası yok. Medeni insanlar birlikte oturup konuşabilir , kahve içebilir. Ne Arap ülkeleri gibi kızı kapat odada dursun misafir gelince yapılmalı ne de Avrupadaki gibi kimin eli kimin cebinde olmalı. Bir ayağımız Avrupada bu arada hatırlatırım.

• Bende varsam olur yani misafirliğe gelmişseler başım üstüne

0|0
    0|0
  • yuh , solusun bir zahmet ne var bunda , ne abartı ya.

0|0
    0|0
  • Müsaade ederim de gerek yok

0|0
    0|0
  • ilişkilerde izin vermek diye bir seçenek olmasını doğru bulmam ama tabiki bizimle otursun arkadaşlarım benim için değerlidir fikirleri önemlidir ve gerek onun gerek benim arkadaşlarımla aynı ortamda bulunmak beni rahatsız etmez aksine mutlu eder

0|0
    0|0
  • @necolay__ cvpla bakalım? :D

0|1
    0|0
  • Hatta cam fanusa saklarım kimseyle iletişime geçmesin diye.
    -,-
    Saçmalamayınız.

1|1
    0|0
  • Olabilir, sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Adamı kafese koyacak değilim, evet kıskancım ama o kadarı abartı hatta hastalık

0|0
    0|0
  • Zaten eşim olacak insana güvenirim arkadaşlarımada öyle

0|0
    0|0
  • Eğer eşime güveniyorsam ki güvenmek önemli zaten tabiki izin veririm arkadaşlarımda zaten öyle biri değildir öyle biriyle arkadaşlık etmem.

0|0
    0|0
  • Tabiki veririm hastamiyim ben adami odaya kitliyim ters bir sey yapacak dusunecek karaterde biriyse arkadasim ya da sevgilim o onlarin ayibidir yakalarsam gerregini yaparim

0|0
    0|0
  • Evime arkadas almam. Sadece ailem ve akrabalarim gelebilir.

0|0
    0|0
  • Bu nası bir kıskançlıktır?

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

0|0
    0|0
  • Sadece yakın arkadaşlarım ile olabilir neden olmasın.

0|0
    0|0
  • İstemem ne işi var kızlaron içinde eğer arkadaşlarımın da eşlerı gelirse ozaman olur

0|0
    0|0
  • ortam içki içilen bir ortam değilse sıkıntı yok ama eğer içki içiliyorsa sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • La siz manyak mısınız oturmakta ne var tabiki izin veririm bakın biriyle evlendiğinizde onun hayatını elinden almanıza gerek yok

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • E yok artik. Catida mi otursun

0|0
    0|0
  • Karşılıklı güven olduktan sonra ve çevremde kaliteli insanlar olduğu sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...