Kiz istemeye gittik?

arkadaslar arkadasima kiz istemeye gittik neyse bizi kabul ettiler cayimizi iciyorduk arkadasimin babasida konuyu acti kizi istiyordu tabi kizin babasida haliyle arkadasimin ne is yaptigini falan soruyordu neyse gelelim isin can alici kismina tv de de rahmetli kemal sunalin filmi konu ne mi kiz isteme arkadasimin istedigi kizin adi da emine o filmdeki kizin adida kemal sunal emineyi vermezsen bende kaciririm deyince ben güldüm sesli bir sekilde kizin babasida buna sinirlendi arkadasi civik olan kendide civik olur dedi arkadasimla babasida tabi beni korumak icin arkadasimiz filme güldü siz niye üzerinize aliniyorsunuz dediler, neymis önemli is konusurken ciddi olacakmisim adama bak o zaman sende önemli is konusurken kemal sunal filmi acmayacaksin kendimi birde suclu hissettim arkadasima kusura bakma benim yüzümden isin bozuldu dedim yokya kafana takma dedi vermeyecek hiyar otu boku bahane ediyor dedi sizce sucum varmi?

1|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• yok sen rahat ol adam saçmalamış aklı sıra naz yapmışlar olacak olan her türlü olur

0|1
    0|0
    • arkadasimla babasi bayaagir konustular adama.

• ama sen üzülme yani olmayacak şey her türlü olmaz

• sen bahane oldun yani

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır öyle bir ortamda tv neden açılır ki ya allah rızası icin

0|1
    0|0
    • sesi kisik olsa yine belki gülmem ses oldukca net insan ister istemez gülüyor.

• arkadasim benden rahat senin sucun yok diyor madem ciddi ortam tv yi kapatsaydi diyor birde kiza kiziyor babasini yatistirabilirdi diye.

Kızlar Ne Diyor 15

• Tamamen masumsun baba da ne babaymış ben damat adayı olsam kıza aşık değilsem bırakırdım o baba ne öyle kendi kız istememiş sanki

0|1
    0|0
  • Bende detayı okurken güldüm. :D
    Adam arızalı. O zaman televizyon kapalı olsaydı, bahanesi olmuş.

0|1
    0|0
    • kizinin adi emine, filmdeki karekterde emine olunca sanki alay ediyorum gibi algiladi

• Komik olmuş. :D

• Yok kafana takma

0|1
    0|0
  • Bence bir suçun yok aynen dediğin gibi madem ciddi iş televizyonu tamamen kapatsın ben olsam bende aynı yerde gulerdim birde bu civiklik değil bence samimilik katardi araya

0|1
    0|0
  • Hatayı seni Yanlarında Götürmek ile yapmışlar :D

1|0
    0|0
    • sen olsan sanki gülmeyeceksin, kizin adi da emine filmdeki kizda emine gelde gülme

• evet beni götürmekle hata yaptilar , belki böylesi daha iyi.

• Nasılsa herşey zoruna gidiyor senin :D tam Trip atma ben gittim

• hayır tabiki yok. güzelmiş ama madem iş konusuyoruz filmi acma

0|1
    0|0
  • Ben bile okurken güldüm suçun yok öyle ortam da tv niye açık ya onu kapatsinlar

0|1
    0|0
  • Siz hiç canınızı sıkmayın herşey olacağına varır bide ailenin bir tek kızıysa kolayına vermezler kız evi naz evi demişler babada da suç var madem öyle ciddi mesele konuşuluyor tv açmak da neymiş benim babamda öyle kolay kolay kimseleri beğenmez bu gidişle evde kalacam zaten :D

0|0
    0|0
    • insallah gönlüne göre bulursun

• aklinda bulunsun sen sen ol seni istemeye geldiklerinde tv yi acik birakma.

• Öyle bir ortamda tv niye açık? sesli güldüysen biraz suç var

0|0
    0|0
    • kemal sunal emineyi vermezsen bende kaciririm kacirda göreyim kacirayimda gör deyince ona güldüm istedigimiz kizin adida emine.

• Tv açık olması onların hatası büyüklerin yanında sesli gülmekte senin. ama bu kızı vermemeye sebep değil. Adam bahane aramış

• haklisiniz

• Haklısın ya kız istenirken tv açık olur mu hiç

0|0
    0|0
  • sacma.

0|0
    0|0
  • suçun yok tabi :D adam seni bahane bulmuş

0|1
    0|0
  • Yok naldkaldksşakdşslaşflf

0|0
    0|0
  • Adam krizi zaten verneyecekmis bahane ariyormiş seni bulmuş bahane olarak.

0|1
    0|0
  • hayır arkadsının dedgı gıbı bhane etmıs öyle cıddı bırısı ısse kendısı tv yı neden acık bırakıyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kemal Sunal'a gülünmez mi be :D Sonuna kadar haklısın

0|1
    0|0
  • Ya yapma be. İşi berbat etmişsin. Ben isteyince napcam be. Annem bbabam azeri sevdiğim kız türk. Tercüman lazım bence :D Bide beni düşün. İnşallah 3 yıla bende istedcem Askerlik sonrası

0|1
    0|0
  • hayır sucun yok gayet normal bir şey.

0|0
    0|0
  • Sanki kızı sana mı verecek hıyarlığı sen yaptıysan arkadaşının suçu ne ahaha :))

0|0
    0|0
    • arkadasi civik olan kendiside civik olurmus serefsizin dedigine bak kemal sunal filminde kim gülmüyor.

• ayrica banagöre hic hiyarlik degil benim yaptigim hiyarligi yapan kendisi

• Tabi kardeşim ben halen gülüyorum kemal sunal filmlerine belli ki adam bahane arıyor. Film de tam denk gelmiş olaya bak :)

Yükleniyor...