Çok fazla kilo verenler var mı?

ya da veren birilerni tanıyanlar? ne bileyim 50 60 80 90 kilo kadar kilo vermiş olanlar.

Güncellemeler:
hiç kilo vermiş yok mu
tamm en cok ne kadar verdiniz olsn soru

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 6 haftada 25kilo vermisligim var 94kilodan 69kiloya 180boyunda yuruyen kalem gibi biseydim Şu an 185boy 112kilo aslanim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 90' ı görmüştüm 52' ye indiydim şimdi 83'ü gördüm 70' teyim hedefim 50 yavaş vermeye çalışıyorum hızlı alıp veren bünyem var sporla vericem bu defa

leslie var youtube'da bel ve bacaklar için her gün düzenli yaptıkça ciddi farklar oluyor.1 mil 2 mil 3 mil gibi 15 dk. lık periyotlar ve nette ne tarz spor vb. şey arıyorsan yığınla bilgi var.

altın öğüt sabır ertesi gün forma girmeyi bekleme zaman lazım.

diyeti bozunca salma kendini ödül verdin say diyete devam et.

başaracağına inan.

bedenine neyin yaramadığını biliyorsun o zararlı yemekleri uzaklaştır porsiyonları küçült.

tuzsuz ye iştahın kapanır mı dene bir benim kapanıyor.

her gün düzenli 1 kase yoğurt tüket yağ yakımına yardımcı özellikle karın için.

bel bölgen yağlıysa gece yemeklerine son ver.

en basit ve faydalı spor yürüyüş imkanın varsa tempolu yürü.

sporsuz zayıflama sakın zayıfladığını pişman olursun sarkmalar kilo düşüşünü göstermez.

sporu abartma dozunda olsun.

aşırı uç diyetler yapma sakın sadece temelli olarak beslenme alışkanlıklarını değiştir.

hafif kalorili şeyleri çok ye yüksek kalorilileri az tüket başlangıçta.

yumurta tüket protein için vücuda en faydalı besin ve beden protein yakarken bir çeyrek yani % 25 daha fazla çalışıyor.

kalori cetveli edin netten günlük kalori miktarını bilerek ye 1000 kaloriden az diyet sakın yapma vücut stok moduna geçiyor kilo verilmiyor aç kaldığınla kalırsın.

sabırsız olma ve acele etme zaten kilolar gittikçe o tartıda kilo vermenin mutluluğunu tadınca şevke geliyor insan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• bir arkadaşım baya kilo verdi ama bu rakkamlar çok yüksek

0|0
    0|0
Yükleniyor...