Babam annesine küfür etti? Sizce bu adamın neyi var?

Ya tamam zaten araları eskiden beri öyle limonidir çok samimi değillerdir ama. Bu adam zaten şehir dışında çalışıyor orda mı bir şey oldu neden depresyonda bilmiyorum annemle birlikte olduğu halde (seks) ona hala soğuk. Kadına zaten gelmeden önce de tripliydi durup dururken hallerde kafayı yemiş. Soğuk davranıyor zorla konusuyor. Hiç böyle yapmazdı bana anneme para verirdi ne maaşını yolladı ne para veriyor banane diyor kapanırsa kapansın elektrik bilmem ne...

Babaannem tamam gıcıktır felan (onla yaşıyoruz) karışır eder ama 65 yaşında kadın kaale almıyorum ben yani saygılıyımdır yine. Bugün olayı anlatmıcam çok basit bir sebepten babamla atıştılar babam ne küfürler etti seni öldürürüm gebertirim, s... belanı * ... koyarım, canım, salak... Balkondan atarım seni... Ecdadını... ay neler neler aklıma gelmiyor. Babaannem diyor beni sahipsiz mi sandın sen o da getir sülaleni bilmem ne üstüne yürüyor. Annesine yapıyor ! Kardeşim ağlıyor onu sakinleştirdim babamı artık sevmiyorum felan diyor daha 10 yaşında.

Böyle değildi bu adam ya, acaba kumara felan mı karıştı, ya da uyuşturucu mu boklanıyor diyor annem anlamıyorum... Ya babaannemi teselli ettim yani gerçekten içim acıyor kadını gördüğümde gerçekten benim ciğerim yandı onu düşünemiyorum. Neyse pazar günü gidiyor babam. Ki bu ilk değil arkadaşlar benim çocukluğumda yaşadığım travmaları size bir anlatsam. Ciğerim yanıyor. Şeytan diyor sen sıç babanın ağzına. Bu sefer beni de döver.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• sinir anında bazen hoş olmayan şeyler yaşanıyor

0|0
    0|0
  • benimkide ediyor babasına falan gebersin diyor ama hakediyolar kinci biri babam

0|0
    0|0
Yükleniyor...