Türk kızları Türk erkeğini aşağılamak zorunda mı?

Türk erkeklrrinin mükemmel olduğunu söylemiyorum size kalmadan ben eleştireceğim lakin Türk kızlarını gördükçe bırakın eleştirmeyi bunlara anadolu çomarı layık diyorum neden mi çünkü Türk kızları kendi milletinin erkeğini akbaba gibi aşağılayacak konu bulsam diye düşünüyorlar biri aşağılasa leş kargası gibi bir gözünü de kendileri oyuyor birbirini çekemeyen kadınlar bu konuda birlik oluyorlar birinin Türk erkekleri hakkında genelleyerek uydurduğu yalan yanlış şeylere inanıyorsunuz daha doğrusu inanmak istiyorsunuz erkekliğini sevişmesini bile aşağılıyorsunuz, yabancıların karşısında aşağılıyor yabancıları üstün tutuyor bu ihanetlerini de haklı buluyorlar yazıklar olsun! bir de yabancı hayranlıkları var tabi hepiniz böylesiniz demiyorum umarım değilsinizdir ve bunlara tepki verince cevabı bile çok görüp korkak gibi engeller siz Türk müsünüz!

0|1
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herkes birbirini aşağılıyor bir fark yok :D

0|0
    0|0
    • sen türk erkeklerini aşağılıyor musun

• Sizde kızları asagılıyosunuz

0|0
    0|0
    • aşağılayanlardan biri de sensin bunu söylediğine göre

• e ne arıycaz çirkin aptal şişko namussuz mu herkes iyisini ister

• ama kendi çirkin göbekli olup Seksi kız arayan namussuz olup namus timsali kız arayan çomarların gözü yükseklerde olmasın zaten

• Türk erkegını aşağılamadım aşagılayan bı kızda gormedim. Ama türk kızını aşagılayan hakaret eden özellikle rus kızlarıyla kıyaslayan bir ton turk erkegı var.

1|0
    0|0
    • ben burada Türk kızını aşağılayanlar kadar Türk erkeğini aşağılayan kız gördüm o dediğin kızlar reelde kaşar demesinler diye bişey demiyor ama sanala gelince içindekileri döküyorlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...