Yalan söyleyen birinin yalanına ortak olur musunuz? Yalanlarını annesine ispiyonlar mısınız?

Olay bu bir saatlik dilim içerisinde başıma geldi.
Eskiden görüştüğüm yalanları yüzünden konuşmadığım bir kız vardı. Rahatsız ettiği için her yerden yakın bir zamanda engellemiştim.
Telefonda biriyle mesajlaşırken annesine yakalanmış ve A.. ile konuşuyorum demiş.
Annesi de görüşmediğimizi biliyor. Yalan söylüyorsun, A.. seninle konuşmuyor. A.. ile konuşmadan sana inanmıyorum demiş. (A.. benim :D )
Engelli oldukları için bana ulaşamıyorlar, ama o kız başka bir ortak arkadaşımıza annesinden gizli mesaj çekip onun yalanına ortak olmamı istemiş.
Ortak arkadaşımız beni arayıp söyledi. Bende kabul etmediğimi söyledim. Engelleri açıp hiçbir şey söylemeyeceğim. Yani annesi veya onunla muhatap olmak istemiyorum.

Ama arkadaşlarımın bazıları arayıp kızın çevirdiği dolapları söyleyip bu olaya beni dahil etmeyin gibisinden annesi ile konuş diyor. Ne yapmalıyım bu konu da fikri olan?
Kız evli ve boşanma arifesinde ve başına bir iş gelmesin diye söyle diyorlar. Çünkü ya kocası ile konuşuyor ya da yeni biriyle görüşüyor. Kesinlikle biriyle görüştüğü yaptıkları yüzünden kesin bir durum. Başına bir şey gelirse senden bilmesinler diyorlar. Ama açmazsam da görüşmediğim kanıtlanır diye düşünüyorum. Muhatap olasım yok ya.

Ya annesini arayıp haberimin olmadığını ve çevirdiği dolapları söylemek
ya da engeli kaldırmayıp hayatıma devam etmek?

• Yalanına ortak olmam, annesine ispiyonlamam. (Muhatap olmam)
    69% (9)100% (1)71% (10)Oy Ver
  • Yalanına ortak olmam, annesine ispiyonlarım.
    8% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Yalanına ortak olurum, annesine arayıp benimle konuştuğunu söylerim.
    8% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Diğer...
    15% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelle!
Güncelle

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yalanına ortak olma. daha sonra bakarsın bir dolaplar karıştırır seninde başın ağrır. ama ispiyonlamada. muhattap olma hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...