Sizin ailenizde böyle mi?

Arkadaşlar üniversite sınavına hazırlanıyorum sürekli evdeyim benden sürekli yemek yapmamı evi temizlememi bekliyorlar ben hizmetçimiyimde bunları yapıcam babam milletin kızları çalışıyor diyo ben kendiliğimden işe girmek istersem girerim böyle şeyler söylenince sinir oluyorum sorun bende mi?

0|1
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sorun sende değil keşke aileyi seçme şansmz olsa ya da (hiç olmasak , olmasalardı )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya tamam anlıyorum sınava çalıştığın için yemek falan yapamam uğraşamam diyorsun ama yaklaşımın da çok kaba be. Sen anneni hizmetçi olarak mı görüyorsun yani evi temizliyor yemek yapıyor diye? Yapıcaksın tabi sen o evin kızısın şu an sonuçta.

1|0
    0|0
    • Erkek olarak bana hak vermeni beklemiyordum zaten. Yaşamadığın için bilemezsin annemin tuhafiyesi var akşama kadar oturuyor hiç birşey yapmadan evi birkez olsun temizlemiyor zaten bu durumda hizmetçi konumunda oluyorum

• Peki bakalım :)

• Değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eninde sonunda öğreneceksin zaten anormal bir tarafı yok.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama yapmak istemiyorum kendimi zorunlu hissetmek istemiyorum

• Aynısını yaşadım isyan edince saygısız olduk ne yapalım

1|0
    0|0
  • Nedense tıpkı ailemi gördüm.

1|0
    0|0
  • ayni benim ailem ben de sinava gircem bu yil evdeydim. surekli benden boyle seyler bekliyolar.

1|0
    0|0
    • Beni en iyi sen anlarsın o zaman

• Inşallah kazanırız madem ikimizinde durumları aynı şimdi kendim kadar senin kazanmanıda isterim :(

• aynen ben de oyle :(

Yükleniyor...