Sizce hangisi daha mantıklı?

Peşimden ayrılmayan bir eski sevgilim var beni tehdit ediyor herneyse pazartesi ya onunla buluşmaya gidicem idare edicem ya da gitmeyip herkese anlatıcak aramızda yaşanılanları kimsenin bilmesini istemiyorum ve ondan nefret ediyorum gitmek istemiyorum ve eğer herkes öğrenirse bir evim olmaz kesinlikle kovulurum çünkü ailem anlayışlı değil reşit olmam hiçbişey değiştirmez. diğer türlüde onunla uğraşmak istemiyorum bilemiyorum intihar da 3. seçenek çünkü psikolojim bozuldu artık çok sıkıldım kaç aydır korkuyla yaşıyorum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç biri mantıklı değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle giderse de hep tehdit etmeye devam edecek. Başka bir olayda anlatmayacağı ne malum. Bu korkuyla yaşamaktansa bence bırak, ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0
    • Kendi ayaklarım üzerinde duramam başıma ne gelir karşıma kimler çıkar bilmiyorum sonraki adımı da düşünmeliyim

Erkekler Ne Diyor 1

• Tehdite bir kere boyun eğersen sürekli edilirsin savcılığa gidiyorum sen de anlatmaya git de

0|0
    0|0
    • Hepsi denendi bir arkadaşıma anlattı ve benimle konuşmuyor artık

• Sana blöf yap demedimki git savcılığa şikayette bulun

Kızlar Ne Diyor 1

• Laftan anlamiyomu bu? Sen yine de buluş. Asla olmiycagini ondan igrendigini felan yuzune yuzune soyle😂 gururu varsa gider herhalde

0|0
    0|0
    • Çok kez söyledim sevmediğimi biliyor gurursuz zaten

• Buluş ya sevmeye çalıs o zaman evden kovulmaktan ailenle sorun cikmasindan daha iyi

• Sevmiyorum asla da sevmiycem

Yükleniyor...