Sizce tahminen Türkiye'deki ateist sayısı kaçtır?

Bence sayımız 5 milyona ulaşmak üzeredir ve önümüzdeki 10 yılda da bu sayı artacaktır.

1|1
10|15

En İyi Kız Görüşü

• 5 degil ama 4 milyon civari olabilir diye dusunuyorum sayinin artmasi konusuna gelince artar evet cunku ortalik yahova sahidi vs ile kayniyor yani Türkiye de sadece Müslümanlar is basinda sanilmasin bir cok degisik inancta ki din adami insanlarin boslugunu yakalayip kendi dinlerine dahil etme ugrasinda e tabi araya sorgulamada girince sayi artar evet fakat saygi duyuyoruz kandaş 😊

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hoşgeldin ateist kardeşim benim ben ateist değilim ama Türksün o yüzden ben buna bakarım.

0|1
    0|0
    • Benim için bir insanın dini önemli değildir, önemli olan Türk olmasıdır. Adam isterse beyaz peynire tapsın, Türk olsun da.

• benim içinde öyle Türk dışındakiler umrumda değil.

Kızlar Ne Diyor 9

• Müslüman dışındakiler kendilerini gizledikleri için aralarında kaç ateist var bilmem zor.
    Ateistler bence 4-6 milyon olabilir.

2|3
    0|0
  • 5 milyonu da geçmişlerdir, ama sonuçta Türkiye de yaşıyorlar, Türkler yani bir sıkıntı yok ve saygımız var.

0|2
    0|0
  • Arkadaş çevremde var baya. Ama agnostik ve deist olanlar daha fazla. Tabi genele bakarsak ateistler daha fazladır.

0|1
    0|0
  • Epeyce var

0|1
    0|0
  • Yanlış anlama ama Türkiyede ateistlerin cogu lisedeki ergen bebeler

0|1
    0|0
  • Net bir sayı veremem fakat giderek arttığına eminim ki haklılar da

0|1
    0|0
  • bence de baya bir kesim var daha da artar

0|1
    0|0
  • Gercekten arastirip olanlar icin bir sey diyemem azdir ama ozenti felan olanlar varsa herhalde 3- 4 milyon vardir.

1|1
    0|0
  • Nesliniz tükenmedi mi hala

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir elin parmağını geçmez ateist olunca cool olacağını sanan liseli ergenleri saymazsak

4|2
    0|0
  • Ateistlerin lafı dolandırmasını sevmiyorum. Dine bağlı bir insan basit bir cevap verir. Ateistler dinginlik ve basitlikten uzak geliyor. Bana göre ülkenin yarısından çoğu ateist müslüman yazanlar gerçek bir ümmet takipcisi değil veya gerçekten dinini yapmıyor. Hedefleri sadece Allaha şirk koşup. Allaha din öğretmeye çalışıyorlar.

0|1
    0|0
  • Tayyar erdoğan amcanız sayesinde Her gün sayınız artıyor Dini ne kadar kullandıysa insanlar o kadar nefret etmeye Ögh etmeye başladı artık.

1|1
    0|0
  • Umrumda değiller.

0|1
    0|0
  • Türkiye nüfusu 80 milyon %5'i dinsiz o halde 4 milyon dinsiz insan var.

0|1
    0|0
  • gösteriş budalası çakma dindarlar yerine ateistleri tercih ederim

0|1
    0|0
  • 5 milyon yüksek bir rakam. Ateist var bayağı evet ama bence maksimum 3 milyon.

0|1
    0|0
  • deistlerde dahil mi?

0|1
    0|0
    • dinsizler diyelim, dahil olsun

• deist olsam mı diye çok düşünmedim değil mantıklı yani Allah Allah deyip saçma sapan sadistlikler yapacağıma Tanrı Tanrı derim hem türkçe olur hem yaradana inancımla şükrederim içimden geldiği gibi henüz olmadım ama her an olucam

• Bir milyon yoktur.

0|1
    0|0
  • Gercek bir sayi söylemek imkansiz.

0|1
    0|0
  • Hiç bir tahminim yok sayı olarak

0|1
    0|0
  • En az 8-10 milyon kişiyiz diye tahmin ediyorum. Muhtemelen daha fazladır.

0|1
    0|0
    • 8-10 milyon mu? Yuh! abarttın, o kadar olmasa da 3 milyon falan olabilir ama fazlası olmaz. Sosyal medyada çok gözüküyorlar.

• Uganda'da mı oturuyor sosyal medyadan yazanlar.

• Sosyal medyada 10 milyon ateist mi var? Saydın mı yoksa hepsini teker teker.

• Aç tavuk buğday ambarı hikayesi

0|1
    0|0
  • Hepiniz ateist olun sadece ben Müslüman kalayım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...