Ev arkadaşımın dediklerinde haklılık payı var mı sizce?

Arkadaşlar biz bir arkadaşlar sene başında eve çıktık ve ben 1.500 tl değerinde tv o ise buzdolabı ve çamaşır makinesi aldı. Şimdi ise ben ondan memnun değilim ve çıkacağım. Ama Tv ben kullanıyorum alamazsın hem sen gidiyorsun ortada bırakıyorsun beni hemde Tv mi alıcaksın diyor. Bende gergin bir insanım bunu diyince delirdim ve biraz hırpaladım bunu. Hata ettim ancak dediklerinde haklılık payı varmı?

Ben adamı kışın ortasında bırakmadım evin 15 günlük kirası ödenmiş halde bırakıp giidyorum yazın isteyen istediği yere çıkamaz mı?

Güncellemeler:
güncel
++++++++++++++

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ayıp etmişsin

0|1
    0|0
    • yaz oldu evden çıkma hakkım yok mu?

• Ortaklaşa aldınız şeylerde var ki o insan sana güvenerek bişeyler yapmış bana kalırsa ben bana bunları yapan bir insanın bidaha yüzüne bile bakmam

• ortaklaşa aldığımız hiçbir şeyi zaten istemiyorum bir tek tv mi alıp çıkmak istiyorum. Ki yüzüme bakmasın bir daha sıkıntı yok

En İyi Erkek Görüşü

• Birini bulana kadar burdayim en gec 1 aya bul de cik ama hirpalama falan yakisir mi senden gucsuz olduğunu cozmussun diye rahat ustune gitmissindir empati yap mk

0|1
    0|0
    • hocam üstüme yürüdü bağırdı bende kendimi tutamadım

• konuştum dostum 1 aylık kirayı daha verşyorum yarında taşınıyorum dedim

• Iyi cozmussun konusmalarindan uyumlu olduğun belli kafaya takma hem mantiken hem vicdanen en doğrusunu yapmissin hayirli olsun ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• istediğin gibi gidersin kardeşim tv yi bırak demeside ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu gösteriyor parasını sen vermişsin istediğin gibi çeker gidersin. rahat ol

0|1
    0|0
    • hocam hırpalamakta istemedim tv alamazsın derken elini kolunu kaldırdı bağırınca cidden delirdim

• Yok haksız

0|1
    0|0
Yükleniyor...