Lütfen yardım edermisiniz istemediğimiz biryere taşınıyoruz çok kötüyüm?

Herkese selam arkadaslar kızlarsoruyorda yenıyım sorunum şu ben küçükken biryere tasınmıstık orda herkes bana cok kotu davranıyordu hep dıslıyolardı psıkolojımı cok bozdular orada anlıyacagınız sımdı oraya yenıden tasınıyoruz yürümeye bıle utanırım sokakta ne yapmam gerekıyor sızce sıze sımdı basıt bırsey gıbı gelıcek ama cıdden paranoyak oldum yani artık çevreyı sevmıyom gıbı dusunuceksınız ama durum cok farklı arkadaslar lutfen ne yapmam gerektıgını soyleyın ne yapıpya oraya tasınmamızı engellıyebılırım ıntıhar bıle edebılırım tasınırsak o derecede yanı abartıyo demeyın lutfen. noktalama isaretlerıne ve hıcbırseye dıkkat etmedıgım ıcın cok ozur dılerım sımdıden

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• taşınma sende ailenden ayrı yaşa

0|1
    0|0
    • işide oraya taşıyorlar ama oraya gitmek zorundayım nasıl ayrı yasıyayımkı İstanbul'da yasıyorum para kazanmak zor burda kazansamda aılemın yanındakı ısı devralmak daha ıyı olmazmı yanı sence

• ya yaşın kaç bir fikrim yok bakmadan yazıyorum gizli kullanıcmısın ama çocukluk ile şu an arada baya fark var şu an yetişkinsin ve artık ezilmek değil ezme kabiliyetine de sahipsin olmadı başka bir şehirde düzen kurarsın kolay değildir ama mümkün

0|1
    0|0
    • saol yorumun ıcın bu yazdıklarımdan dolayı herkes korkak bır ınsan oldugumu dusundu ama bılmıyorlar ınsanların cekılmez oldugunu

• en güçlü silah dildir. bilirim dilini kullanamayan beline gücüne güvenir zaten Allah kolaylık versin

Erkekler Ne Diyor 1

• Amma saçmalamışsın azcık erkek ol. Gittiğin yere dik dur sağlam bas ayağını yere. Ne demek ezdiler kötü davrandılar. İnsanlar birşeyler dener karşındaki ses çıkarmaz ise tamam buı çantada keklik der ver o kişinin üzerine gider. Hayatta hiç değişik yerler mekanlar görmeyecekmisin göreceksin. Bu kendine güvensizlik ne o zaman? Pısırık pısırık yürüme senle muhabbet kurmak isteyenede pısırık pısırık cevaplar verme. Tam o ergenlik duygularını atacak yaştasın yaşın doğruysa. Merak edecek birşey yok sokaklarda. Seinn yaşında atarlanan gençlik yavaş yavaş şekillenecek merak etme biraz daha olgunlaşınca tanıyamayacaksıno kabadayıları. Hepimiz geçtik o yoldanda pısırıklık nedir abi yaa :D

0|0
    0|0
    • ben herkese karsı iyi bir insanım pısırıklıkla alakası yok psıkolojık baskı dıyorum ben sana orda hıc dayak yemedım zaten ama ortamı sevmıyorum ıste ordakı ınsanlar belkı dalga gectı yıllarca nerden bılcen sen sımdı bu durumu

• Onu diyorum iyilik ile kullanılmak arasında ince bir çizgi var. Sen yaptığın şeyleri kendi içinde iyilik olarak görüp olayları o şekilde yarılamaya devam edeceksin, seni tanıyan insanlarda seinn oyönünü kullanmaya devam edecektir. Pısırık olmadan kastım hayır demeyi öğren çıkışılacak yerlerde çıkışmayı bil. Kime karşı olursa olsun karşındaki o an ne tepki verirse versin mesajı alıyor ve çoğüunlukla çıkıştığın konuda kendiside farkında olmadan daha dikkatli davranıyor. Biraz zaman geçince o KS ye ilk üye olduğumda gıcık tipli bir şişko vardı hakaret eder gibi konuştu ama haklılık payı varmış diyeceksin. :D

• ben farklı bırısıyımdır oyle demem merak etme ama yasadıklarımıda kucumseme derım Şu an ınsanları gormek ıstemıyosam bu gıbı olaylar yuzundendır :D

Yükleniyor...