Türkiye'nin kırmızı çizgisi fırat batısında sdf (pyd/pkk) Türk obüs desteği ile birlikte ilerliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Evet yanlış okumadınız, İşid azez ve mareyi alıp pkknın en zayıf kantonu olan afrin kantonunu kuşatacakken. Amerika özel bütçe oluşturdu ve menbiç (fıratın batısı) saldırısı başlattı. Pyd yoğun amerikan bombardımanı ve Türk Topçu ve obüs desteği ile birlikte ilerliyor. Tsk'nın suriye'ye kara harekatı yapıp pydyi bitireceğine inanan kardeşlerim bu konu hakkında ne düşünüyor acaba?

Peşmergeye pkkya yardım etsin diye koridor açanların, Pkkya hava desteği sağlasın diye incirlik üssünü açanların, "kobanide direnen kardeşlerimi alnından öpüyorum" diyenlerin bu kırmızı çizgi masallarına inanmış mıydınız?

Vallahi bu ülke için ölmeye değmez. Tacı haine giydirmişiz zaten bir kere ne yapsak ne kadar çabalasak bir anlamı yok.
Türkiye'nin kırmızı çizgisi fırat batısında sdf(pyd/pkk) Türk obüs desteği ile birlikte ilerliyor. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• amaç güney kürdistanı oluşturmak zaten petrolle büyüyecek ve güçlü bir devletolacak sonrakı senaryoyu söylemem gerke varmı?

0|0
    0|0
    • Bana söylemene hiç gerek yok ama akpli zombilere söyleyebilirsin. Ben söyleyince inanmıyorlar bari bir Zaza'dan duysunlar belki inanır beyin fakiri zombiler.

• "vatan sevgisi imandandır"tabi siz zazaların tuzu kuru akan kan bizimkisi

• Açtırma benim Bayramlık azımı şimdi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...