Keşke kız/erkek olsaydım dediğiniz oldu mu ve niye?

Keşke kız/erkek olsaydım dediğiniz oldu mu ve niye?

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• keşke erkek olsaydım lafını bana bir regl sancısı dedirtir, iki kıl tüy acısı zahmeti, üç erkek çocuklarının biblo gibi oturtulup kız çocuklarının elinden her iş gelen hamarat hanımlar olarak yetiştirilmesi gerektiği şeklindeki başka birçok alanda da görebildiğimiz ama burda değinmeyeceğim çifte standart.

0|1
    0|0
  • hayır, hiçbir zaman erkek olmak istemedim.

0|1
    0|0
  • olmadı kız olmaktan memnunum ne kadar zor olsa da :))

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı 😂

0|1
    0|0
  • Oldu, kız olmak yorucu çünkü.

0|1
    0|0
  • Bazen keske erkek olsaydım dedim evet

0|1
    0|0
  • Oldu çünkü annem hep der ''Sen kızsın odanı topla'' bende diyorum anne erkek olsam napıcaktım? Erkek olmak varmış ya ama işte napalım kader

0|1
    0|0
  • çok kez oldu. çünkü erkekler hep haklı ve hep rahatlar. kız olmak çok zor. en küçük bir hatada adın çıkıyor. berbat bir şey

0|1
    0|0
  • Ağda yaparken oluyor. Bizi kılı sevemezmisiniz

0|1
    0|0
  • Hep derim çünkü kız olmak çok sıkıntılı

0|1
    0|0
  • keske erkek olsaydım dedıgım cok oldu. yıne erkek olsaydım

0|1
    0|0
  • Olur çünkü erkekler güçlüler ben değilim, onlar fiziksel ve ruhsal açıdan da güçlüler.

0|1
    0|0
  • Bazen oluyo. Mesela geceleri falan arkadaşlarla gezmeden dönerken tek kaldığım zamanlarda 😯😯

0|1
    0|0
  • Zaman zaman oluyor.

0|1
    0|0
  • keşke erkek olsaydım ayakta işemenin tadına baksaydım

0|0
    0|0
  • Olmadı :p

0|0
    0|0
  • Ben hep keske erkek olsaydim derdim. Cünkü kücüklügümden beri kiz oldugum icon bir "Günah" gibi yetistirildim ve simdide yine bu sebepten ötürü amcamin oglu ile nisanlandirilmak istiyorlar beni...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sırf o rengarenk elbiseleri kıskandığım zamanlarda keşke kız olsaydım dediğim çok doğrudur :)

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • yok olmadı

0|1
    0|0
  • kızların hepsinde mutlaka olmuştur :D bende olmadı ama bir haftalıgına olmak isterdim :D

0|0
    0|0
  • bütlerden sonra bir 10 dk keşke zengin koca bulup evlenme opsiyonum olsaydı diyorum :D

0|0
    0|0
  • Evet kız olmayı çok isterdim

0|0
    0|0
  • kız olsaydım, yakışıklı erkeklerle yatardım, tam bir kaşar olurdum :)

0|1
    0|0
  • OLmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...