Rus erkeklerini basite almışız kızlar,, şimdi ne düşünüyorsn?

rusyadaydım geçen ay. ve çok şaşırdım. rus erkekleri kaba saba tipsiz diye bekliyordum. evet böyle tipsizlri de var ama çok ama çok yakışıklı adamlar da var. hem de çok fazla. adamlar cidden yakışıklıymış. gerçi kızları o kadar güzelse erkeklernin yakışıklı olması gerekiyor diye düşünürdüm hep. ama bizi kandırmışlar rus erkekleri kötü diye onu anladım. dahası gerçekten çok kibar insanlar tanıdım. yani hep kaba saba diye ıyy dedigm rus erkegi şimdi bana çok çekici geliyor ve birini isterim ya. hatta birine aşık oldum diyebilirim. fakat dil yüzünden pek iletişim kuramadık, onun ingilizcesi yokmuş, öyle gülümseyip durduk birbirimize.

Güncellemeler:
çok kötü tanıtmışlar bize adamları. oysa cidden çok iyi tipleri var. davranış bakımından da
rus kızlarında ego yok diyenlerde bir rusyaya gidin derim. atıp tutuyorsunuz ama kızları fena. egolarından bakın bakalm yol sormak bile ne kadar çekiniyorsnuz

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bari şu ağzının suyunu sil ya kötü görünüyor :D

0|1
    0|0
    • sizinkiler ortalığı okyanusa çevirrken sorun yok. bişey anlattık hemen saldırın

• yoo saldırmadım ki :D banane herkesten

En İyi Kız Görüşü

• tabiki yakışıklı olacaklar. aynı gen sonuçta. medyanın kötülemesi o erkeklerni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dil dile değmeden öğrenilmezmiş bidahakine onu dene test et bakim o konuda da kandırmışlar mı bizi bir bak bakim ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • Tamam teyze

0|0
    0|0
  • edep yahu

0|0
    0|0
  • Ruslar aşırı içer ve kavga edermiş. Zaten rusyada kızların g*tünü kaldırmadıkları için kızları o kadar güzel olmalarına rağmen türk kızlarındaki egonun %10'nuna sahip değiller.

0|0
    0|0
    • kaç rus kızı tanıdınız da atıp tutuyorsunuz. havalarndan yürünmüyor sokakta

• o zaman bulsaydın birini de evlenseydn. (çok fena sallıyorsun.) bir de şimdi atarsın yok ben istemem evlenmek filan diye :D

• İnanmıyosan konusmazsın sana yalan atınca elime ne geçecek? Ben evlenmek isterim ama ileride yani daha çook erken o yüzden ileride kim olur bilemem. Ama rusda olsa türkte olsa farketmez kiminle anlaşırsam ileride onunla evlenirim :)

• o nahsettiğin yakışıklı erkekler her ırkta elbet var biraz ama rusların güzellik oranı %80lerde yani çirkinini arayıp bulman lazım 😉

0|0
    0|0
  • erkeklerini bilmiyorum ama kızları harika onu geçtim rus insanları asil çekici bir toplum bağlılar yani. Nişamlımda rus ve çok seviyoruz birbirimizi. Allah herkeze nasip etin böyle aşkı

0|0
    0|0
    • Kadnlari cok salak buni gordm havalarindan gecilmiyir. Erkekleri hele hele yakskli ve genc olanlari cok hos

• Sen istiyor duj verecek 100 dolar daha

0|0
    0|0
  • Rus kızları Türk erkeklerine aşık bizimkilerde (bazıları) rus erkeğinden istiyomuş ne kadar çelişki

0|0
    0|0
    • o sizin uydurduğunuz bişey. türk erkeklerine aşık filan degller.

• Bak yavrucum, rus erkekleri genelde alkolik bir millettir... her gece alkol alırlar buda onların erkekliğinin bitme sebebidir... rus kızları da genelde Türkiye'de tatil yaptıkları için mutlaka bir Türk erkeği ile bir gece geçirir...

• vazgeçin bu başka milletin erkeklerine çamur atmaktan. senin osmanlıda padişhların o kadar sapkındı diye bugun sen de sapkınmı oluyorsun mesela. bu tip şeyler genellemekle olmuyor. ben gördüm yeteri kadar fazlaydı tarif ettigim erkeklerin sayı. onlar bizden daha medeni hatta

Kızlar Ne Diyor 2

• Rusya kadına şiddette bizim ülkemizle yarışıyor maalesef durum böyleyken insan olsun bizden olsun Ruslar Ruslar'a iyi olsun diyorum şahsen

0|0
    0|0
  • siz denk gelmemiştir her ülkede var onlardan...

0|0
    0|0
    • git gör bence bir . sonra karşlaştrma yaparsn

Yükleniyor...