Lise SORUMLULUK sınavı oluyor ya, diyelimki sorumluluk sınavını geçemedin ne oluyor :D?

lütfen bilgi sahibi olanlar yorum yapsın, bilgi sahibi olmayanlar sölemesin :D

Güncellemeler:
cevaplarrrrrrrr :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sınıfı ortalamayla geçtiysen gerek yok girmene .. düşük alırsan notun dahada düşer..

0|0
    0|0
    • internette yok sorumluluk sınavını geçemesen diploma verilmiyo falan deniyor

• http://i.hizliresim.com/pPoygL.png bu benim 9. sınıftan kalma

• ama belki 2 . döbem 59 üstünde ortalaman :D

En İyi Kız Görüşü

• Mezun olamıyorsun 😄

0|0
    0|0
    • nasıl yani, mezun olamamak derken :D

• Lise diploman olmadan liseden mezun olamazsın o kaldığın dersi vermen gerekiyor bir şekilde

• allah için ben iyi bir lisedeyim, yani bişey yapmazlarmı sence bir sürü kişi var benim gibi, illa bir kıyak yaparlar :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim 9. sınıftan 3 sorumluluk dersim vardı bu derslerin sınavları oluyo her kasım ve haziran aylarında bizim öyleydi giriyosun işte lise bitene kadar bu dersleri vermen lazım yoksa mezun olamıyosun diploma vermiyolar lise bitince diplomayı almak için yine o dersleri vermek için sıava giriyosun gelip

0|0
    0|0
    • diploma vermemekten kastın ne :D , diploma olmadan üniye gidiliyormu :D

• ben sordum , sorumluluk sınavı şeymiş , karne ortalamanın iki dönem ortalamasıda 50 den az olduğunda, kaldığın dersleri sorumlulukta veriyomussun, ama benim hiç karne ortalamam 50nin aşşasına düşmedi, yani girmicem :) , tek tek değilmiş dersler

• Hadi yine iyisin o zaman :D

• Kalırsın mantiken?

0|0
    0|0
  • Seneye tekrar girersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...