Gerçekte Adana nasıl bir yer merak ediyor musunuz?

Gerçekte Adana nasıl bir yer merak ediyor musunuz?

%100 Adana'yı yansıtan televizyonda yayımlanmayacak sadece sanal platformda yayımlanacak bir film çekiyorlar ve bu gün yayınlanacak filmin ilk fragmanı yukarıda verilen videoda mevcut.

Filmin her bölümü Facebook'ta verilecek ama Spam paylaşım olmasın diye ben facebook adreslerini veremiyorum. :)

#Serseri0121

1|2
5|8

En İyi Kız Görüşü

• biraz amatörce ama adananın %50 si anlatılmış gibi :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ediyorum. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Hahah güzele benziyor harbi bakmam lazım 01:18 de bıcaklama sahnesi fail :S niye öyle yapmışlar :D

1|1
    0|0
    • Acemi çekimler, idare etmek lazım. :D djsjsj

• Ya Ankarada yasıyorum belki bana öyle geliyor İzmiri, İstanbulu felan da gördük ondan öyle geldi belki de :D Allah sabır versin ne diyelim ama bu filme bakacam :D Sağolasın.

• Rica ederim. :D

• incicaps den takip ediyorum Adanayı.

0|1
    0|0
  • Bence çok hoş bir yer :)

0|1
    0|0
  • İstanbul'da büyümüş biri için, şiddet standartlarının çok altında. Işıd gibi kafa falan kesmeleri lazım, ona da belki bakarım.

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım Adanalı'ydi yanına bir kaç kez gittim. Güzel bir yer Adana ama son zamanlarda tv de Adana ile baya baya sıkıntılı haberler çıkıyor. Adana Doğu'dan Daha beter insanların olduğu yer gibi tv de gördüğüm.

0|0
    0|0
  • Adana'nın varoş mahalleleri nasıldır sorusunun cevabı olur bu anca. Çukurova ilçesini bilen kişi türkiyenin en ferah yerlerinden birisi oldugunu bilir o kuzey semtlerinin.

0|0
    0|0
  • Adana merkez giremez herkes :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...