ÜNİVERSİTEDE ARKADAŞLIKLAR lütfen yardımcı olun?

Üniversite de ilk senem bitmek üzere ve 4 kişilik bir kız grubuyuz elif gizem buse bide ben benim sevgilim mühendis yüksek lisans yapıyor okulda asistan olarak kalacak. Aramızda çok şükür iyi, kızlar ilk yıldan beni böyle birinin bulmasına çok şaşırdılar. 5 aydır beraberiz ama kızlar bundan rahatsız. Gizem sürekli arkamdan elif ve buseye bu çocuk nasıl yüksek lisans yapıyor niye hep onla ayrıldılar mı falan diye sorup duruyormuş benim yüzüme de aranız nasıl diye sorup duruyor, elif ve busenin de arkasından konuşuyor, bende bugün gidip yüzüne diyelim derdin ne diye soralım dedim kızlar oracı olmadılar başka zaman konuşursun dediler, kendilerinde sevgili ilişkilerine laf sokuyor ama oracı değiller yine konuşuyorlar birlikte ders çalışıyorlar grupta bir çekememezlik var biliyorum ama yüzyüze bakıyoruz mecbur 4 yıl daha, gizemin derdi nedir ve kızlara karşı ne yapmalıyım?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic sevmem boyle klabalik kiz gruplarini mutlaka bir b okluk cikar o gruptan en guzeli ya 2 takilcan ya tek

0|0
    0|0
    • Gizemin derdi ne bilmiyorum kızlarada gidip konuşalım dedim istemediler sizce ne yapmalıyım

• Arkadandan konusan kim olursa olsun bir daha muhattap olma

Yükleniyor...