Kaplan beslemeyi düşünüyorum (ciddi) ?

Arkadaşlar evimiz bahçeli ve 2 katlı dubleks. Daha önce husky yani sibirya kurdu beslemiştim. Yurt dışında arkadaşım var bilgi filan aldım ciddi ciddi kaplan beslemeyi düşünüyorum ilgi çeksin diye. Arkadaş bu hayvan yavru değilse günde 6 7 kg et tüketir dedi. O değilde evde tek yaşıyorum bana zarar verir mi ondan korkuyorum? Sizce nasıl olur hatta besleyen bir aile vardı bir bakarmısnız önerileri ve yorumları alalım

Kaplan beslemeyi düşünüyorum (ciddi) ?

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

• yasal izin, besleme ve habitat oluşturması sıkıntılı bir hayvan, onun yerine yabani ve ilgi çeken bir şey istiyorsan wolf hybrid bakabilirsin, türkiye ye getirip üreten birini duydum daha önce :) cekoslovak wolfdogları görünüş açısından hem güzel hemde normal bir köpekten daha iri, eğitilebilirliği çok iyi olmasada kaplana göre birçok açıdan daha kolay. ancak yabani hayvanlar asla tam anlamıyla eğitilmez, kurtlar bile yeri gelir sahibini zayıf ve otoritesiz gördüğünde saldırabilir, liderlik içgüdüsü bunu gerektiriyor. o yüzden tibet mastiff veya kafkas çoban gibi iri köpek ırklarına yönelebilirsinde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bunlar iç güdüleriyle hareket ediyorlar. Zaten şehirde mutlaka şikayet edilir alırlar elinden. Ama iç güdüsel olarak davranan varlıkların sağı solu yok kedi bir tırmıklar seni sinirlenince off p. ç dersin ama bişey olmaz bunlar pençeyi salladımı hadi kendini geç abin ablan annen baban dostun falan affetmezsin kendini. Hiç düşünme derim.

0|0
    0|0
    • Köpekte iç güdüleriyle hareket ediyor ona bakılırsa. Ama sen annen baban diyince çekindim açıkcası zarar verebilirmi aç bırakmadıktan sonra?

• Tabii ki zarar verebilir. Zarar vermesinin kesin olmadığı gibi zarar vermeyeceği de kesin değildir. Sence sevdiklerini böyle bir riske atmaya değer mi? Bak sana aklını kaçıran bir şempanze ki 15 senesi evcil olarak geçen maymunun delirmesi ile sahibinin arkadaşına ne yaptığının videosunu atıyorum. Bak ne hale getirmiş kadını bu hayvanlar içgüdüsel olarak davranırlar senin psikolojinin bozulmasıyla gitgeller yaşadığın ve anlık hatalar yaptığın gibi onlarda yapar, Köpek saldırısından muhtemelen en kötü yaralanarak çıkarsında bunda sıkıntı büyük
      https://www.youtube.com/watch?v=pC8Va1opIgo

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• İstanbul'da bir mafya var evinin bahçesinde varmış diye duydum besleyenler var sende al paran yeterse besle

0|0
    0|0
  • Olurunu olmazını bilmem de ben de beyaz kaplan beslemek istiyorum ya😂😂

0|0
    0|0
    • Pembe burun buz mavisi gözler :) Ama o tür koruma altında diye biliyorum sayıları az

• Tükenmesin onlar da ya çok güzeller

• Sakın aç bırakma😂

1|0
    0|0
  • fazla büyük bencE kurt yavrusu ile başla :D

0|0
    0|0
  • Riske girme derim.

0|0
    0|0
  • İlgi çeksin diye besleyeceksen hiç besleme!

0|0
    0|0
  • acıkınca ya çükünü yerse

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence bulasma ben bir zamanlar vasak beslemeyi denedim o bile o kadar hircinki yani sevicem oynucam felan diyorsan unut o isi yemegini verirken bile saldiriyorlar. Kedigiller sadece kendisi ve yavrusunu dusunurler ayni insan gibi. Kurt besle daha az tehlikesi var

0|0
    0|0
  • düzgün eğitim alırsa zarar vermez ama ona harcayağın parayı başkasına harca daha fazla dikkat çekersin

0|0
    0|0
  • ABD de bir ara yasaldi millet besliyodu ama sonra soylari tehlike altina girince yasaklandi diye biliyorum turkiyede nasildir bilmiyorum ilgili mevzuat bende kucukken aslan beslemek istiyodum (yavru tabiki)

0|0
    0|0
  • Aga bu beslenir mi ya manyaklik seninki bence ac kalsa seni yer

0|0
    0|0
  • Bunlar oyuncak olum inanma

0|0
    0|0
  • Sana bir pence atsa obur dunyayi boylarsn

0|0
    0|0
  • Zarar verebilir dostum hayvanın sağı solu belli olmaz. Köpeğe filan benzemez savunamasında kendini bu hayvanlar 180-250 kg arası

0|0
    0|0
  • Bozkurt al

0|0
    0|0
  • Köpek beslemeye benzemez adamın mına kor bu, sonuçta 300-400 kiloluk bir hayvan.

0|0
    0|0
  • Besle bence. Arada senden birşey koparır

0|0
    0|0
  • süper fikir

0|0
    0|0
  • Kaplan seni besler bence :D

0|0
    0|0
  • Once resimdekiler gercek olsun ayrica yasak kaplan beslemek evde bahcede.

0|0
    0|0
  • bunlar içgüsüel hareket eder köpekler gibi sadık değiller en ufak hareketinde zarar verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...