Adınız çıksa ne yaparsınız?

Adımı cıkartmaya calısanlar oldu ve basardilarda.. tonca iftira attilar ve sonunda basardılar artik adim cikti.. sizin Adinizi bos yere cikartsalar ne ypardiniz , iftiraya nasil engel olurdunuz?

0|1
15|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benzer durumda beddua etmiştim yapmadığım şeyi yaptığımı söyleyen eski sevgiliye ''askerden kanlı gömleğin gelsin '' demiştim ömrümdeki tek bedduam budur hala unutma 10 senedir ne hikmetse çocuk felç olmuş pişman oldum o adi yüzünden başka biri melek ayağına yatıp sevgili olmaya çalışmıştı olmadığımı anladı odun.

Dik dur ve güçlü ol sen biliyorsun Allah biliyor kime ne öyle olsan bile kimseye hesap vermek zorunda değilsin versen yollu, vermesen adın çıkar yine yollu uzanamadığı ciğere mundar diyen adiler.

Kanıtın var mı kamera ya da ses kaydı kullan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• tınlamam beni tanıyan tanır
    ben kendimide yırtsam herkes inanmak istediğine inanır
    bull shit
    http://i.hizliresim.com/l1ym4l.gif

0|0
    0|0
  • İftira atanları cıyak cıyak öttürüp videolarını çekip yayınlayarak hem ibreti alem olur kimle ugraştıklarını anlarlar.

0|0
    0|0
  • onların yaptıklar er geç ortaya çıkar ama bu seni mutlu etmez uzak durmaya çalış seni en iyi ben anlarım

0|0
    0|0
  • umursamayarak

0|0
    0|0
  • Adım çıksa en azından gelip buraya bu soruyu sormam. Neden çıkarttılar naptın ki onlara , senin suçun günahın neydi...

0|0
    0|0
  • Seni ararim

0|0
    0|0
  • yüzleşmeyen ınsandan korkma

0|0
    0|0
  • göbek atarım

0|0
    0|0
  • çıkartsınlar sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Analarını mikerim

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Hiç bir kıza o gözle bakmadığım için, hoşlantılarımı dışa vurmayıp düşünceden ibaret bırakarak yaşadım. Insanlar bana gay lakabı taktılar. Ben sustum. Allah'a sığındım..

0|0
    0|0
  • kız olsam umurumda olmazdı valla hatta güzel bile popüler olurdum.

0|0
    0|0
    • Böyle popüler mi olunur arkadaşın kalmıyor boş yere yapmadığın şeylerin bedelini çekiyorsun

• yemişimö bedelini burada tek bedel senin boş yere bunları kafaya takman

• Öyle bir güçlenirdim ki iftiralarına bir süre sonra kendilerinin gülmesini sağlardım :)

0|0
    0|0
  • Ateş olmayan yerden duman cıkmaz diye bir laf vardı bir aralar

0|0
    0|0
  • Toplum içinde bu durumdan duyduğum rahatsızlığı dile getirir. Tekrarı halinde ilgili kişilerin kalbini kıracağımı belirtirim.

0|0
    0|0
  • Boşver takma kafana

0|0
    0|0
  • Ne iftirasi mesela

0|0
    0|0
    • şu şu çocukla sevgili olmuş diye uydurdular, herkese yüz veriyor diyorlardı geçen haftada bir erkek eve attı dediler iyice kötü ayak oldun diyorlar..

• Desinler ama bir değil iki değil üç değil.. her defa aynı şeyi duymak sinirimi bozuor. okuldaki hocalara bile demişler eve attı diye

• Attim de kime ne

• Ne diye çıktı adınız?

0|0
    0|0
  • el alem ne der tarzında yasayanlardan değilim ben salla gitsin :P

0|0
    0|0
  • benimde oldu.. beni tanıyan tanır üşenirim

0|0
    0|0
  • Orospumu diyolsr senin icin

0|0
    0|0
  • kim senin hakkında konuşuyorsa git yüzüne söyle haklıysan. illaki birileri yanında olur

0|0
    0|0
  • Çıkarsa çıksın Allah ın adaletini bildiğim için sorun yok

0|0
    0|0
  • hiç kimsenin adını boş yere çıkartmazlar.

0|0
    0|0
    • ya düşün sen kızsın, bir erkek herkese ben bu kızla çıkıyorum diyor. herkeste inanıyor tabi. sonra başka bir erkekte bu kız bana yüz veriyor diyip konuşuyor.. sonra erkek kankanla, dışarı çıkıyorsun ve herkes "oo bu kızı eve atıyor" diyor.. sonra herkes senin arkandan bu kız iyi ayak değil herkese yüz veriyor vs. diyor. sen de bunu aylar sonra duyuyorsun. ben normal bir insanım oturmam kalkmam birdir, sessiz sakinim niye böyle yapıyorlar anlamıyorum boş yere adımı çıkartıyorlar

• ya öyle çevresi geniş biriside değilim neden böyle yapıyorlarki sebepsizce

• bir sebebi vardır bak bir düşün derim neden hani?

• Anlatırsın derdini sıkıntını anlamayan olursa da... uzaklaşırsın o çevreden

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım kasindi bugün yarın bende ifşa ederim

0|0
    0|0
  • Benimle uğraşan bazı bebeler'de var mesela, listemdekilere mesaj atıp hakkımda iftira atanlar sonra " özel hayatımı kıskanıp b. k " atanlar dolu, tanımadıgım insanlar mesaj atıyor :) ilginç...

Benden nefret etmeye devam :)

0|0
    0|0
  • hak arayan varsa hakkını verin baş kaldıran varsa başını kesin !
    bir gün keser döner sap döner sakin ol bence sen olmayan bişiyi olmamış ispat etmeye çalışırsan kaybedersin die düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Cikti zamaninda hala kurtulamadim 😃 etiket olmayin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• iftiraya engel olmam. beni tanıyan tanır, insanların benim hakkımda ne düşündüğü pek de önemli değildir ben kendimi bilirsem başkasının bana sen şusun demesi beni etkilemez.

1|0
    0|0
  • umrumda olmaz Allah sorar hesabını bn hayatıma bakarım iftira atan kndine kötülük yapar bu dünya prova bide ahiret var o yüzden takma kafana yapan kendine yapar muhattap bile olma görme duyma sabırlı ol

1|0
    0|0
  • valla adımı çıkaranlara acımam gerekirse döverim bile

1|0
    0|0
  • Benimde adım çıkmıştı onla bunla ama sadece seviyorum çocuk asilik yapıp benden para istedi sonra tabi erkeğin adi mi çıkarmış olan bana oldu bende nakil aldırmayı düsünmüştüm sonra zamanla insanlara anlattım konusulabilecek insanlara anlattım zamanla benim Dediklerim yayıldı zamanla olay kapandı insanlar 1 bakıyo 2 bakıyyo benim olayım 1-2 ayda kapandı birşey yapmadım ama o süre içinde

0|0
    0|0
  • Bir kızın adı çıkacağına canı çıksın daha iyi.
    Savcılığa ver hepsini.

1|0
    0|0
  • ortaokuldan beri yapiyolar alışkınım np

0|0
    0|0
  • Vallahiii hiç inandırıcı değil kimsenin adı boşuna çıkmaz

1|1
    0|0
  • ayy adın çıktı da anlında. rspu mu yazıyo sanki umursama yani

0|0
    0|0
  • napıcam öyle biri olmadığım için sıkıntı yapmam

0|0
    0|0
  • Bişey yapmam. Bos tenekeden çok ses çıkarmış. Beni bilen bilir.

0|0
    0|0
  • Bitirirdim onları

0|0
    0|0
  • sus susmak bazen en güzel cevap

0|0
    0|0
  • umrumda değil kımse.

0|0
    0|0
  • hiç bişi yapmam kendimi bildikten sonra arkadaşlarımda biliyorsa gerisi şeyimde olmassss

0|0
    0|0
Yükleniyor...